Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gerçek Bir Yayıncı Olmak İster misiniz?

Sevgili dostlar, konumuzun başındaki bu önemli yazıdan yola çıkarak gerçek bir içerik üreticisi ve yayıncısı olmak isteyip istemediğinizi sorarak başlamak istiyoruz. Yazımızda neden bu başlığı kullanma gereği duyduk? Çünkü sürekli güncellenen ve forumun vazgeçilmez yazısı olarak kullanmayı planlıyoruz. Forum yönetimi olarak kalıcı ve uzun vadeli bir karar aldık. Dijital ortamda kalıcı ve verimli mi yoksa dağınık olarak mı çalışmamız gerektiği konusunda kapsamlı araştırmalar yaptık ve başarılı sonuçlar aldık. Bu araştırmaya dayanarak forumdan başlayarak bir dizi disiplin kuralı uygulamaya karar verdik.

İnternette insanların ne kadar pervasız olduklarını, araştırmadan çok fazla şey yapmaya çalıştıklarını ve başarısız olduklarını görüyoruz. Ancak gerçek hayatta durum böyle değil. Öncelikle forumda içerik paylaşmak isteyen arkadaşlara bu konuyu iletmek istedik. Artık internet çağı çok hızlı gelişiyor ve değişiyor, dolayısıyla insanların buna ayak uydurması zorunlu hale geliyor. Gerçek bir yayıncı olabilmek için interneti çok iyi bilmek gerekir.

Bu nedenle 2010 yılında başladığımız araştırmalarımıza devam etmek şartıyla, araştırmadan elde edilen sonuçlarla iş dünyasına katkı sağlamaya başladık. Biz girişimcilerden oluşan bir ekibiz, dolayısıyla işbirliğine büyük önem veriyoruz. Özetlemek gerekirse, foruma içerik yazmak isteyen kişilerin hayalet kişiler olmasını istemiyoruz ve binlerce kişinin foruma gelip milyonlarca makale paylaşmasını istemiyoruz.

İş dünyasına 1980 yılında serbest alanda girişimci olarak başladık. Bu dönemde teknolojinin birçok alanında başarılı çalışmalara imza attık. Dolayısıyla başarının ne olduğunu, nasıl başarılacağını çok iyi öğrendik. Ustalık konusunda başarılı olsak da ekonomik kriz nedeniyle işimizi kaybettik. Sanki hiçbir şey olmamış gibi hep hayallerimizde yapmak istediğimiz iş geliştirme araştırmalarına başladık. Forum içerisinde birçok araştırma alanının kategorilerden oluştuğunu söyleyebiliriz. İş geliştirme söz konusu olduğunda birçok alanı kapsadığı için derinlemesine bilgi sahibi olmak gerekir.
 
Son düzenleme:
Üst Alt