Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gerçek Bir Yayıncı Olmak İster misiniz?

Forum Yönetimi

KOBİ İş Geliştirme
Yönetici
Katılım
21 Kasım 2022
Mesajlar
101
Tepkime puanı
19
Puanları
18
Konum
Türkiye
Web sitesi
kobiajanda.blogspot.com
Sevgili arkadaşlar, konumuzun başındaki bu önemli yazıya merhaba diyerek ve gerçek bir içerik üreticisi ve yayıncısı olmak ister misiniz diye sorarak başlamak istiyorum. Yazımızda neden bu başlığı kullanma gereği duydum? Çünkü forumun sürekli güncellenen ve temel bir makalesi olarak kullanmayı planlıyorum. Forum yöneticisi olarak kalıcı ve uzun vadeli bir karar verdim. Dijital ortamda kalıcı ve verimli mi çalışmalıyım yoksa dağınık mı çalışmalıyım diye kapsamlı bir araştırma yaptım ve başarılı sonuçlar aldım. Bu araştırmaya bağlı kalarak ve kendimden başlamak üzere bir dizi disiplin kuralı uygulamaya karar verdim.

İnsanların ne kadar pervasız olduklarını, araştırmadan çok fazla şey yapmaya çalıştıklarını ve başarılı olamadıklarını internette gördüm. Ancak gerçek hayatta bu böyle değil. Öncelikle forumda içerik paylaşmak isteyen arkadaşlara bu konuyu iletmek isterim. Artık çağ çok hızlı gelişiyor ve değişiyor, bu durumda insanların ayak uydurması gerekli hale geliyor. Bu sebeple 2010 yılında başladığım araştırmalarıma devam etmek şartıyla araştırmalardan elde ettiğim sonuçlarla iş dünyasına katkı sağlamaya başlamış bulunmaktayım. Ben bir girişimciyim, bu yüzden işbirliğine çok önem veririm. Özetlemek gerekirse foruma içerik yazmak isteyen kişilerin hayalet insanlardan oluşmasını ve binlerce kişinin foruma gelip milyonlarca makale paylaşmasını istemiyorum.

Ekonomik Kriz Herkesin Sorunu​

Kariyerime 1980 yılında serbest meslek alanında girişimci olarak başladım. Bu süre zarfında teknoloji alanında birçok alanda başarılı çalışmalara imza attım. Bu nedenle başarının ne olduğunu ve nasıl elde edileceğini çok iyi öğrendim. Ustalık açısından başarılı olmama rağmen ekonomik kriz nedeniyle 2010 yılında işimi kaybettim. Hiçbir şey olmamış gibi hep hayallerimde yapmak istediğim iş geliştirme araştırmalarına başladım. Araştırma alanlarımdan bazılarının forum içerisinde kategorilerden oluştuğunu söyleyebilirim. İş geliştirme söz konusu olduğunda, birçok alanı kapsadığı için bilgi sahibi olmak gerekir.

Devam edeceğim.
 
Son düzenleme:
Üst Alt