Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Negatif Su Yalıtımı Hizmetleri

Nem ve rutubet, özellikle bodrum katlarında sık karşılaşılan sorunlardır. Bu durumlar yapı malzemelerine zarar verebilir, sağlığı olumsuz etkileyebilir ve hoş olmayan kokulara neden olabilir. Bu noktada nem kutusu duvardaki nemi uzaklaştırarak size etkili bir çözüm sunar. Nem sorunlarıyla mücadele etmek için doğru önlemlerin alınması önemlidir. Bodrum su yalıtımı, binaların dayanıklılığını artırmak ve iç mekanları su hasarından korumak için önemli bir adımdır. Doğru su yalıtımı bodrum katındaki su sızıntılarını önler, yapıyı güçlendirir ve yaşam alanlarını korur. IMG Yapı Kimyasalları ve Teknolojileri A.Ş. tüm bu noktalarda sizlere en iyi çözümleri sunmaktadır.

Negatif yalıtım, su ve nemin binaya girmesini önlemek amacıyla dışarıdan uygulanan bir yalıtım türüdür. Bodrum katlarda kullanılan negatif yalıtım, dışarıdan yağmur suyu, toprak suyu ve nemin girmesini engeller. Böylece yapı malzemelerinin çürümesi ve iç mekanlarda nem oluşması önlenir. Negatif yalıtım genellikle özel su yalıtım malzemeleri ve membranlar kullanılarak elde edilir. Bu uygulama bodrum katlarında su ve nem problemlerine karşı etkin koruma sağlar ve binanın dayanıklılığını arttırır. Evinizin bodrum katında negatif yalıtımın doğru şekilde uygulanması su ve nemle mücadelede önemli bir adımdır. Profesyonel destek alarak bodrumunuzu uygun malzeme ve tekniklerle su geçirmez hale getirebilir, evinizin dayanıklılığını arttırabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt