Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gecem Led Aydınlatma Armatürleri

Gecem Aydınlatma

Yeni Üye
Katılım
14 Aralık 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
2
Puanları
3
Konum
istanbul
Web sitesi
www.gecem.com
Gecem LED aydınlatma armatürleri 1997 yılından beri elektrik sektöründe özel çözümler sunmaktadır. Ekonomik, estetik ve mimari değerleri ön planda tutan ürünler üretmektedir. Uluslararası alanda ve 40 farklı ülkede varlığını sürdürürken, dünyanın çeşitli yerlerinde uzmanlarla çalışmaktadır. Çevreyi ve insanların yaşam standartlarını iyileştirebilecek akıllı iç ve dış aydınlatma sistemleri geliştirmek için araştırma ve inovasyonla hareket eden bir şirketiz. Stratejik düşüncemiz, ürün ve hizmetlerimizin sürdürülebilir olmasını ve sürekli iyileştirilmesini sağlar. Yeni ortaklıklara açık yapımızla faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda paydaşlarımızı, çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve ortaklarımızı memnun ederiz. Sürdürülebilir büyümeyi hedefliyoruz. Alanında en iyi ürünleri üretmekle kalmayıp, mimari unsurları endüstriyel tasarım ve aydınlatma ile bütünleştirmektedir. Farklı uzmanlık alanlarındaki profesyonellerle çalışarak, ışık kalitesinin mekanlara değer kattığı bilinciyle, farklı mimari mekanlarda doğru ve verimli ışık kullanımına önem vermektedir.

Led Aydınlatma Sistemleri​

Ürettiği ürünler arasında Hastane Armatürleri, Tavan Armatürleri, Ray Armatürleri, Lineer Armatürler, Yüksek Tavan, Etanj Armatürler, Acil Aydınlatma, Projektörler ve Led ampuller bulunmaktadır. Alanında en iyi ürünleri üretmekle kalmayıp mimari unsurları endüstriyel tasarımla bütünleştirmektedir. Farklı uzmanlık alanlarındaki profesyonellerle çalışarak, ışık kalitesinin mekanlara değer kattığı bilinciyle, farklı mimari mekanlarda doğru ve verimli ışık kullanımına önem vermektedir.

Bir iş ortağı olarak Gecem;​

Gecem, iş ortağı olarak mimarlar, mühendisler, aydınlatma tasarımcıları, elektrik müteahhitleri, elektrikçiler, uluslararası distribütörler ve toptancılarla çalışarak müşterilerine kaliteli ürünleri, fonksiyonel ve yenilikçi çözümleri uygun fiyatlarla sunar. Firmamız müşterilerine kaliteli ürünler ve yenilikçi çözümler sunmak için toptancılarla çalışmaktadır. Endüstriyel alanda kullanılan sistemlerin doğru seçimi, çalışma ekibinin enerjisini doğrudan etkiler. Sektördeki şirketlerin operasyonel ve sabit maliyetlerini azaltmak her zaman endişe kaynağıdır. GECEM'in modern tasarımlı aydınlatma sistemleri, firmaların ilk yatırımlarında maliyet tasarrufu sağlarken işletme maliyetlerini düşürme çabalarına da büyük katkı sağlayacaktır. Aydınlatma ürünleri, kolay ve hızlı montaj prosedürlerinin yanı sıra düşük bakım gereksinimlerine sahiptir.

Armatürlerimiz endüstriyel sektörde yüksek verim ve enerji tasarrufu için çözümler sunmaktadır. GECEM Aydınlatma olarak çevreyi ve insanların yaşam standartlarını iyileştirebilecek akıllı iç ve dış aydınlatma sistemleri geliştirmek için araştırma ve inovasyonla hareket eden bir şirketiz. Stratejik düşüncemiz, süreçlerimizin, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin sürdürülebilir ve sürekli iyileştirilmesini amaçlar. Yeni ortaklıklara ve gelişim fırsatlarına açık yapımız ile faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda paydaşlarımızı, çalışanlarımızı, müşterilerimizi, ortaklarımızı ve profesyonellerimizi memnun edecek uzun vadeli, sürdürülebilir büyümeyi hedefler ve her alanda en iyiye ulaşmak için çalışırız. Ayrıntılı bilgi için www.gecem.com sitemizi ziyaret edin.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt