Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kurallara Uymayan Üyelikler Askıya Alınacaktır

Forum kurallarına uymayan üyelerin hesapları neden askıya alınır sorusuna yanıt olarak açıklamaları okuyunuz. Forum'da yeni dönem hazırlıkları tamamlandı. Türkiye'de işletmecilik çerçevesinde yeni bir boyut, tutum ve davranış geliştirilmeye çalışılmaktadır. Geçmişteki alışkanlıkların gelecekte işe yaramayacağı bilinmelidir. Bu durumda tüm alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz önerilir. İnternetteki plansız girişimlerin kimseye faydası olmadığını herkes bilmelidir. Bu nedenle Türkiye KOBİ Forumu sektörde öne çıkmaya yönelik hazırlanan haberleri yayınlamanız için hazırlandı.

Ciddiyetten ve yayından yoksun olan hukuka aykırı yazının yayımına son verildi. Bir işletmenin işletme sayılması için gereken öncelik iş disiplinidir. Bu nedenle haberde odaklanılan kelimenin doğru, alakalı ve zengin olmasının yanı sıra anlaşılır ve yazım kurallarına uygun olması gerekmektedir. Rekabet aşamasında, bir web sitesi genellikle yanlış içerik nedeniyle gücünü kaybeder. Doğru makaleyi nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsanız yardım alın.

Forumun geliştirme faaliyetleri nelerdir?​

  • Sektörel Girişimler
  • Meslekler ve Hizmetler
  • Şirketler ve Ürünler
  • Makaleler ve Haberler
  • Sosyal Medya Faaliyetleri
  • Web Sitesi Geliştirme
  • Reklam ve Pazarlama
  • SEO Konsepti ve Yenilikler
Türkiye'deki tüm web sitelerinin geliştirilmeyi beklediğini biliyor musunuz?

Bu konuya odaklanan girişimci sayısının yok denecek kadar az olduğu herkes tarafından biliniyor. Web sitelerine ilgi duyan kişilerin SEO kavramını çok iyi bilmesi gerekmektedir. Bir web sitesinin SEO çalışmasına başlamadan önce pazar araştırması yapması ve siteyi bu pazara uygun içeriklerle donatması gerekir. Yeni kurulan sitelere baktığımızda içerik oranı kalmamakta ve dışarıdan backlink almaya başlamaktadırlar. Bu durum o sitenin gelişimini kalıcı olarak durdurur. Gerçekten bir siteyi foruma yazı yazarak beslemek istiyorsanız sitenin içeriğine ve başlıklarına göre bir plan yapılmalıdır. Bir makale en az 500 kelime olmalıdır. İki satırlık bir metinden üç backlink alırsanız bu size çok zarar verir. Bu nedenle forumu temiz bir altyapıyla kurmaya karar verdik.

Forum sitesinde ne tür içerikler yayınlanıyor?​

Forum sitesinde genel olarak kullanıcıların çeşitli konularda deneyimlerini paylaştığı, sorular sorduğu, teknik bilgilerin tartışıldığı ve sektörel gelişmelerin takip edildiği içerikler yer almaktadır. Kullanıcılar sektörel haberler, teknik incelemeler, ürün incelemeleri, pratik bilgiler, iş fırsatları ve genel sohbet konuları gibi çeşitli başlıklarda yazılar paylaşabilmektedir. Forumlar toplulukların bir araya gelebildiği, bilgi alışverişinde bulunabildiği, soru sorabildiği, birbirlerine yardım edebildiği etkileşimli platformlardır. Sektöre özel forumlarda genellikle o sektörle ilgili spesifik konularda içerikler paylaşılmaktadır.
 
Son düzenleme:
Üst Alt