Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Katlanır Hızlı Pvc Kapılar

jencaro

Üye
Katılım
20 Haziran 2023
Mesajlar
37
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Konum
bursa
Daha hızlı, daha güvenli, daha verimli... Kriter Otomatik Kapı Sistemleri, iş dünyasının bu taleplerine yanıt veriyor. Gelişmiş teknolojimiz ve birinci sınıf malzemelerimizle, işinizin her bir noktasına değer katıyoruz.

Çeşitli sektörlere hitap eden geniş ürün yelpazemiz; endüstriyel kapılar, seksiyonel kapılar, hızlı PVC kapılar
( https://kriterotomatikkapi.com/urunler/katlanir-hizli-pvc-kapilar ), katlanır ve sarmal kapılar, yükleme rampaları ve yükleme tünelleri gibi çözümlerle, işletmenizin her ihtiyacını karşılayabilecek kapasitededir.
Üretim tesisimiz ve Anadolu bölge müdürlüğümüz, Tokat OSB'de, 5000 m2'lik devasa bir alanda yer alıyor. Burada, uzman ekibimiz en yüksek kalite ve güvenlik standartlarına uygun ürünler üretiyor.
Marmara bölge müdürlüğümüz ise İstanbul-Kartal'da bulunuyor. Müşteri hizmetleri ve satış ekibimiz, sizin ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunabilmek için her zaman hazır bekliyor. Ancak Kriter Otomatik Kapı Sistemleri, sadece bir kapı sistemleri tedarikçisi değildir. Biz, işletmenizin daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli olmasını sağlayan bir partneriz.

Bize ulaşın ve nasıl bir çözüme ihtiyacınız olduğunu anlatalım. Size özel ürünler ve hizmetler sunmaktan mutluluk duyarız. Kapılarınızı Kriter kalitesine açın ve işletmenizin potansiyelini Kriter Otomatik Kapı Sistemleri ile keşfedin!
 
Üst Alt