Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Anovis Epoksi Zemin Kaplama

Forum Yönetimi

KOBİ İş Geliştirme
Yönetici
Katılım
21 Kasım 2022
Mesajlar
101
Tepkime puanı
19
Puanları
18
Konum
Türkiye
Web sitesi
kobiajanda.blogspot.com
Anovis Epoksi zemin kaplama firması olarak 1998 yılında Ankara'da başlayan hikayemiz, yılların başarılı tecrübesi ile devam etmektedir. Epoksi, Poliüretan PVC gibi endüstriyel zemin kaplamaları döşeyerek mutlu müşteriler yaratmaya devam ediyoruz. Tüm bu katların bakımını profesyonelce yaparak sorumluluktan kaçmıyoruz. Mikrobeton konusunda bir ilke imza atan firmamız üstün mekanik özelliklere sahip bu yüksek performanslı malzemede de ustalığını ortaya koymaktadır. Birçok farklı alanda pürüzsüz ve dekoratif zeminler oluşturmaya devam ediyoruz. Uzmanlığımız sayesinde bu özel malzemeyi çok verimli kullanarak yerinde imalat sağlıyoruz.

Anovis Mikrobeton Alanında Uzman Firmadır​

Servis alanında kullanılan düşük çimento içeriğine sahip bu eşsiz malzeme toksik ürün içermez ve çevre dostudur. Diğer birçok hizmetlerimizde olduğu gibi mikro beton zemin kaplama konusunda da oldukça iddialıyız. Çok hızlı bir şekilde kullanıma açılan bu zeminler, uygulama sonrasında yürüyüş ve benzeri tüm aktivitelerin kısa sürede yapılabilmesini sağlar. Her alana şıklık ve pratiklik katarken, teknolojinin en son nimetleriyle donatılmış tesisimizde el değmeden üretilen zemin çözümü ürünlerimizle her zaman dayanıklılığı sağlıyoruz. Tüm saha uygulamaları öncesi ve sonrası paket servis hizmeti veriyor, müşterilerimizin konforu için en ince detayları düşünüyoruz. Yıllardır doğru tercih olmamızın sebebi kesinlikle müşterilerimize gösterdiğimiz değerdir. Öncelikle müşterimizi anlamak bizim için altın kuraldır. Kaliteli işçilik, üstün malzeme ve kurumsal yapı ile hizmet vermekteyiz.

Firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye https://anovis.com.tr/ web sitemizden ulaşabilirsiniz.

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ
ANOVİS Epoksi Zemin Kaplama - Telefon: 0 312 236 00 32
ADRES: Anadolu Bulvarı Timko Sokak İş Merkezi Z Blok No: 1 GİMAT Yenimahalle Ankara Türkiye
 
Son düzenleme:
Üst Alt