Zip perde i̇zmir

'Karma Makale' forumunda BioclimaticPergola tarafından 13 Temmuz 2020 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]

  Zip Perde İzmir

  Zip Perde İzmir İçin Firmamız İnorma Yapı Sistemleri’ni Tercih Edin

  Zip perde İzmir alışverişlerinizde de her türlü hizmeti sağlamakta olan İnorma Yapı Sistemleri olarak hem yurt içinde hem de yurt dışındaki yüzlerce müşteriye hizmet verdik. Firmamız 2013 yılında kurulmuş olup, bu sektörde ülke lideri olmayı hedeflemektedir. İhtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Yenilikçi ve sorumluluk sahibi bir firma olarak, her daim projelerimizi eksiksiz bir şekilde, dikkatle tamamlamaktayız. Tüm projelerimizi planlama, tasarlama, uygulama ve son olarak kontrol evrelerini profesyonellikle takip ederek bitirmekteyiz. Hem sizleri mutlu etmek hem de ihtiyaçlarınızı karşılamak adına gerek zip perde gerekse diğer ürünlerimizde, her daim gelişme felsefemizi sürdürüyoruz.

  Avantajlı Zip Perde İzmir

  Zip perde ürünlerimiz Serge Ferrari teknolojisi ile üretilmektedir. Bu teknoloji, dünyanın dört bir yanında en üst düzey teknoloji olarak kabul görmüştür. Sunduğumuz çeşitli zip perde modelleri ve zip perde renkleri, bu ürünün tek avantajları değildir. Zip perde avantajları; aynı zamanda dayanıklılık, kolay kullanım ve esneklik de sağlamaktadır. Uzaktan kumandalı sistemimiz ile basit kullanımı garantilerken, kullandığımız kumaşın sürekli olarak sirkülasyon sağlayan bir kumaş olması ile sağlığınızı da düşünüyoruz. Zip perdelerimiz; panjur, tente, stor perde gibi pek çok farklı fonksiyonları bir arada barındırmaktadırlar ve ofis içinden pergola çevresine, geniş kullanım alanları bulunmaktadır.

  Tavan Zip Perde

  Tavan zip perde sistemlerimizde her zaman akıllı çözümler sunan Somfy ve Mosel motor kullanmaktayız. Ürünlerimiz iki yıl kapsamında garantilidir ve tüm üretimimiz yüksek kalite ekipman kullanımı ile yapılmaktadır. Zip perde İzmir alışverişiniz için web sitemizde bulunan projelerimizi, modellerimizi ve renklerimizi inceleyebilirsiniz. Dilerseniz zip perde fiyatlarımız ve daha fazla bilgi için 0216 349 37 38 numaralı telefonumuzdan firmamıza ulaşarak, satış uzmanımız ile görüşebilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda zip perde modellerimiz ve zip perde renklerimizden size uygun olanları seçerek, size özel bir modele ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve yenilikçi bir firma ile çalışmak istiyorsanız, zip perdenin doğru adresi; İnorma Yapı Sistemleri.

  Etiketler: Zip perde izmir, tavan zip perde sistemleri, zip perde modelleri, zip perde renkleri, zip perde avantajları,zip perde fiyatları, zip perde imalat ,fermuarlı zip perde
  fermuarlı zip perde, sergio ferrari kumaş, tavan zip perde sistemleri, zip perde avantajları, Zip Perde Fiyatları, zip perde imalat, Zip perde izmir, zip perde modelleri, zip perde renkleri

  https://inorma.com.tr/
   

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.