Youtube haber platformu insan dedikleri

'Karma Makale' forumunda osman75 tarafından 9 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

 1. osman75

  osman75 New Member

  Sanattan spora, edebiyattan müziğe, eğitimden kozmetiğe bir çok alanda sektörel ve faliyetsel bazda tanıtım ile beraber pr çalışmaları yürüten İnsan Dedikleri Youtube kanalı kendi müşterileri baştan olmak üzere kalitesine inandığı ve başvuru yapan video içerik üreticilerini kişisel platformlarında tanıtmaktadır.

  Ancak bir süre sonra bu işlem için ciddi ücret talep edeceği konuşulan kulisler arasındadır.

  İnsan Dedikleri Kimdir?

  Kaç Yaşında Nerde Okudu?

  Ne İş Yapıyor?

  29 yaşında ve asıl adı Eyüp Esen olan İnsan Dedikleri olarak sosyal medyada tanınan ünlenen ve bir çok platformun sahibi ve yöneticisi olan; Ankara Üniversite İşletme Bölümü mezunu bir sosyal medya tanınmış kişisi ve fenomenidir. Bir süre sosyal medya danışmanlığı ve yöneticiliği yapan daha sonra ise web tasarım konusunda alanında bir çok firmayı geride bırakarak büyük başarıya imza atmıştır.

  Profesyonel olarak bu işi yürüttüğü bir ekibe sahiptir.

  Bir çok firmanın, kurumun sosyal medya hesabını ve web tasarımını yapmıştır.

  Bir çok ünlü markaya da danışmanlık yaptığı bilinmektedir. Sınırlı ve kısıtlı sayıda müşteri ile çalışmayı kabul eden Eyüp Esen yıl içerisinde sadece 11-12 firmayı kabul ettiği bilinmektedir.

  İnsan Dedikleri Youtube Haber sitesini, insan dedikleri YouTube hesabı, insan dedikleri instagram hesabı na buradan ulaşabilirsiniz.

  Web Site: https://insandedikleri.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Eylül 2020
Etiketler:


Sektörel Makale Forumuna, Organik Makaleler Yazınız!