Yorum yaz para kazan

'Karma Makale' forumunda Haki tarafından 7 Haziran 2020 tarihinde açılan konu

 1. Haki

  Haki New Member

  Teknoloji çağının vazgeçilmez ortamlarında vakit geçirmek herkesin hoşuna gitmektedir. Bazıları eğlenmek bazıları kazanç elde etmek bazıları ise her ikisi için sanal dünyaya kaptırır kendini. İki amaca da hizmet eden binlerce uygulama var. Bunların içerisinde öyle bir tanesi var ki...

  Hem eğlendiren, boş vakti dolu geçirmenizi sağlayan hem de para kazandıran bir uygulama.Yorum Yaz Para Kazan uygulaması. Uygulama isminden de anlaşılacağı üzere çeşitli platformlarda yorum yazarak para kazanmanızı sağlayan bir uygulama.

  Uygulamayı https://yorumyazparakazan.com/ adresinden edinebileceğiniz gibi Google Play Store dan da Yorum Yaz Para Kazan ismiyle indirebilirsiniz.

  Uygulama sizlere belirli zamanlarda çeşitli görevler vermekte ve her görevin kendince bir ücreti olmakta, görevler tamamlanıp onaylandıkça bu paralar uygulamadaki bakiyeye yansımakta ve bakiyeden para çekme alt limiti olan 20 TL dolduğunda isteğe göre bu para çekilebilmektedir.

  Görevler çeşitli uygulamalar, yerler, hesaplar için yorum yazma, beğeni yapma,abone olma, takip etme vb tarzda olmakta ve belirli sayıda verilmekte, bitirilen görev ekran görüntüsü alınıp uygulamaya yüklenip editörlerin incelemesine sunulmakta ve eksik yada yanlışlık yoksa onaylanmaktadır.

  Onaylandığı anda bakiyeye ücret eklenmektedir.Uygulamada ayrıca reklam izleyerek de para kazanılmakta ve çok yönlü kazandıran bir uygulama özelliğine sahip olmaktadır. Benzeri uygulamalara göre görevlerin ücreti daha yüksek bir uygulamadır.

  Nasılsa elden telefon düşmemekte ve boş boş vakit harcayıp göz yorulacağına aynı anda da para kazanarak en azından maddi bir kazanç elde etmek adına uygulamayı kesinlikle tavsiye ediyorum. Yorum yapıp para kazanmak için bu referans kodunu girerek üye olursanız işleriniz çok daha kolay ilerleyecektir.

  Web sitemiz açıldığı günden buyana çok takip edilmeye başlandı çünkü sitemize günlük olarak güncel birçok konuda sizlerin faydalanabileceği Ücretsiz blogger temaları, blogger, internetten para kazanma yöntemleri gibi pek çok faydalı hizmetler paylaşımı yapılmaktadır.

  İnternetten para kazanma

  Herkesin merak ettiği internetten ek gelir elde etme yöntemleri,youtube'ta abone arttırma yöntemleri, udemy ile para kazanma, en güzel blog temaları, blogger sitesi nasıl oluşturulur gibi pekçok özgün içerik sitemizde paylaşılmaktadır. Sizde hemen tıklayın ve sitemizde gezinmeye başlayın.

  https://yorumyazparakazan.com/panel/kayit-ol?ref=10083780
  Referans numarası:10083780

  Haki Yeşil (Yorum Yaz Para Kazan kullanıcısı)
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Ağustos 2020

Bu Sayfayı Paylaş