Yeni Oyun Haberleri Sitesi Gamer

'Makaleler' forumunda nullsix tarafından 21 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

 1. nullsix

  nullsix New Member

  Web site adı : Gamer.com.tr

  Sitenin başlığı : Yeni Oyun Haberleri Sitesi Gamer

  Domainin kayıt edildiği ay ve yıl : Ağustos 2016

  Site ile ilgili açıklamalar : Oyun dünyasında yaşanan gelişmelerden anında haberdar olmak istiyorsanız, Gamer platformundan yararlanabilirsiniz. Zira, site içerisinde son dakika oyun haberleri kendine yer bulmaktadır.

  Oyun tutkunları, Gamer adresini ziyaret ederek, buradan yeni bilgisayar ve konsol oyunları ile ilgili fikir edinebilir. Yakın zaman içerisinde çıkacak olan oyunlara dair haber ve videolar da bu sitede bulunabilecektir.

  Site içerisinde, donanım adlı bir kategori mevcuttur. Bu kategoride, son teknoloji bilgisayar donanımları analiz edilir. Ayrıca yeni çıkan kaliteli oyun monitörlerine dair bilgiler de bu kategori üzerinde yer almıştır. İyi performans verecek bir bilgisayar toplamadan evvel, Gamer adresinde yer alan donanım kategorisinden mutlaka faydalanınız. Burada bilhassa çok özel monitör tanıtımları yapılmaktadır.

  Bir oyun haberleri sitesi olarak faaliyet gösteren Gamer içerisinde, teknoloji haberlerine de rastlanabilir. Teknolojiden geri kalmak istemeyenler, gamer adresindeki teknoloji kategorisine bağlanmalıdır.

  En performanslı oyun laptopları, en ekonomik laptop önerileri, bilgisayarınız için çok işinize yarayacak program tavsiyeleri ve fazlası sitede sizi bekliyor olacak.

  Oyunları hilesiz oynayamıyorum diyenler, yine bu platformdan şaşmamalıdır. Gamer sitesinde, çok sayıda oyun için hile kodları bulunabilir.

  Yeni oyun haberleri sitesi Gamer, oyun tutkunlarının adeta vazgeçilmezi olmayı başarmıştır.

  https://www.gamer.com.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!