Yeni Nesil Mobil Ev Teknolojileri

'Mimar' forumunda anadolukobi tarafından 14 Temmuz 2021 tarihinde açılan konu

 1. anadolukobi

  anadolukobi Anadolu Kobi

  Gezen evler, belirlenen amaca göre %100 el işçiliği ile fabrika ortamında üretilmektedir. Bu evlerin, donanımlı ve minimal yaşama uygun olması ayrıca, uyum sağlayabilmesi için gereken, tüm detaylara önem verilmektedir. Planlaması gerçekleştirilen, mobil ev projeleri 7.5 cm duvar kalınlığıyla üretilir. Prefabrik, konut sektöründeki tecrübe ve yatırımları, torto markasında birleştirdik.

  Gezen ev sektöründe, taşınabilir nitelikteki mobil ev modelleri, son yıllarda; dünya'da hızla gelişen, özellikle, Amerika ve Avrupa'da Tiny House adı ile tanınan küçük evler, yaşam tarzının Türkiye'deki üreticisidir. Türkiye'de, yaygınlaşan küçük ev akımını geliştirme gayretindeyiz.

  Kobi Ajanda

  Gezen Ev Teknolojileri

  Yeni nesil, mimari çözümlerden olan ve günden güne popülerlik kazanan, mobil konut kültürüne katkıda bulunmak hedeflenmektedir. Bu amaçla, küçük konutlar veya diğer adı gezen evler hakkında; danışmanlık, planlama, üretim, nakliye ve montaj hizmeti sunar.

  Türkiye'de, gezen ev üreticisi olarak taşınabilir, küçük evlerin üretiminde özellikle, ses ve ısı izolasyonuna özen gösterilmektedir. İç mekânda, kullanıcı ihtiyacına yönelik ve esnek kullanım olanağıyla, özel tasarımlar gerçekleştirilir. Küçük evlerin iç/dış kaplamalarında, zengin renk opsiyonları sunulmaktadır. Mevcut, model ve özel projeler ile Torto House olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Şimdi, anahtar teslim sunulan ev projelerini keşfetmeye başlayın.

  Web Site: https://anadolukobi.blogspot.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Kasım 2021

Bu Sayfayı Paylaş