Yemek Tarifi Yarışmaları

'Tarım' forumunda Yemek Profesörü tarafından 1 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

 1. Yemek Profesörü

  Yemek Profesörü Yemek Profesörü

  Çalışmalarımız, Türkiye gastronomi kültürüne yeni şefler kazandırırken Türk mutfağının dünyada daha çok tanınması için köprü görevi üstlenmektedir. Hedefimiz bir tarif arşivi oluşturmak değil, dünyanın dört bir köşesinden bize ulaşan ziyaretçilerimizin katılımı; Usta aşçılarımızın, mutfak tecrübelerinin paylaşıldığı bir ortam oluşturmak ve geçmişten geleceğe mutfak kültürümüzü aktarmak olacaktır.

  Bugün ne pişirsem diye düşünmeyin. En güzel yemek tarifleri, çorba tarifleri, tatlı tarifleri, salatalar ve kurabiyeler usta aşçıların elinden sizlerle.

  yemek_profesoru_01.jpg

  Yemek Profesörü Ayrıcalıkları Nelerdir?

  Profesyonel aşçı ve şefleri belirleyip dünya gündeminde yer almasına; Yemek kültürünü artırmak için organize edilecek yarışmalara katılın şansınızı artırın ve öne çıkın.

  Ülkemizin, beslenme kültürüne katkı sağlamak düşüncesinde olan bütün aşçı ve şeflerimizi platformumuza davet ediyoruz. Gıda, beslenme ve yemek sektöründe atacağımız adımlar özellikle turizm alanında değerlendirilecektir. Çünkü, turizmin buna ihtiyacı olduğunu biliyor ve hazırlanıyoruz.

  Benzersiz yemek tarifleri ile sizlere farklı ve yeniliklerle donatılmış bir ortam sunuyor damak tadınızı değiştirmeye hazırlanıyoruz. Bizi takip edin yeniliklerden faydalanın. Her alanda olduğu gibi inovasyonun etkisini biliyor ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yenilik bizim işimiz diyerek başlıyoruz.

  Web Site: https://www.yemekprofesoru.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Mart 2021
  Firmadio bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.