Yalova Kadınlar Plajı

'Karma Makale' forumunda nullsix tarafından 21 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

 1. nullsix

  nullsix Well-Known Member

  Yalova Esenköy kadınlar plajı, mahremiyetine özen gösteren kadınların büyük beğenisini kazanmıştır. Plaj; korunaklı yapısı, masmavi denizi ve zengin olanakları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Yalova kadınlar plajı için ulaşım hizmetleri de sunulmaktadır. Arzu edenler, özel araçlarla diledikleri yerden alınıp Yalova Esenköy kadınlar plajına bırakılır. Ve akşam saatlerinde plajdan tekrardan diledikleri yere götürülür.

  Yalova Kadınlar Plajı

  Esenköy Reis kadınlar plajı hakkında detaylı bilgiler almak isterseniz, hiç vakit kaybetmeden yalova bayanlar plaji isimli internet adresine giriş yapabilirsiniz. Site içerisinde, plaj ile ilgili merak edilen tüm sorulara yanıt verilmiştir. Serander kadınlar plajı için fotoğraf galerisi de yine platformda bulunabilecektir.

  Plaja gitmeden evvel, nasıl bir yer olduğunu site ile birlikte görme şansı elde edebileceksiniz.

  Yalova Esenköy kadınlar plajı içerisinde çalışan personellerin tamamı kadındır. Plajda asla yetişkin bir erkek yer almaz. Lüks masa sandalyeleri, birbirinden kaliteli şezlongları, sağlık kabinleri, ulaşım olanakları, gıda hizmetleri ve mescidi; Müşterilerinin memnuniyetini kazanan plaja davet ediyoruz.

  Rezervasyon yaptırma ve bilgi almak için.

  Web site: https://www.yalovabayanlarplaji.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Ekim 2020

Bu Sayfayı Paylaş