Wordpress botu

'Makaleler' forumunda osman75 tarafından 12 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

 1. osman75

  osman75 Member

  Sürekli olarak büyüyen web dünyasında bir web sitesi kurup başarıyı beklemek neredeyse imkansızdır. Birçok arama motorları optimizasyonları ve sonrasında güncellik çok büyük bir önem kazanmıştır.
  Bir yandan kullanıcıların ilgisini çekecek içerik üretmek, bir yandan da sürekli olarak güncel kalabilmek oldukça yorucu bir iş haline gelmektedir. İçerik yazarlarının ve yöneticilerinin bir çok sektör için kullandıkları wordpress için bu konuda bir çok wordpress botu eklentisi ve sistemi bulunmaktadır. Bu wordpress botları efektif olarak kullanıldığında veri analizi ve içerik oluşturmak için yardımcı faktör haline gelmiştir. Neredeyse botlar olmadan çalışmayan bir çok site vardır.
  Ancak bu botları kullanma biçimi kimi zaman yarardan çok zarar getirmektedir. Bundan dolayı wordpress için tasarlanan botların nasıl kullanılacağı, eksilerinin ve artılarının detaylıca neler olduğu bilinmelidir. Tam da bu noktada wordpress botları için hazırlanmış olan wordpressbotu.com devreye girmektedir. WordPress Botu sitesinde bu konular detaylıca ele alınmıştır.
  Bu konuda yardıma ihtiyacı olan kişilerin siteyi ziyaret ederek bilgi toplaması oldukça faydalı olacaktır.
   

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumu