Web Reklam Size Sadece Avantaj Sağlar.

'Reklam' forumunda Web Reklam tarafından 22 Kasım 2021 tarihinde açılan konu

 1. Web Reklam

  Web Reklam Web Reklam Ajansı

  Dünya da her işletmenin, ihtiyaç duyduğu tek unsur iyi bir, reklamdır. Bu yüzden reklam, taşıyıcı ve güçlü olmalıdır. Düşünmeden hazırlanan bir reklam, hiç işe yaramaz ve faydası olmaz. Çok iyi bir, plan ile hazırlanmalıdır. Peki, bu plan nasıl yapılır? Tıklayın.

  Kobi Ajanda

  Reklam avantajı, en iyi nasıl sağlanır?

  Bir ürün ya da hizmet tanıtımı için özelliğe değil, avantaja göre yapılmalıdır. Bu avantaj konum, kalite ya da ekonomik bir kazanç değeri taşımalıdır. Aksi halde, dikkat çekmeyecek ve ilgi görmeyecektir. Bazen, küçük şeyler büyük ilgi uyandırır. Siz de ilgi uyandırmanın bir keşfini yapın ve reklam da, birden fazla konuya hiç girmeyin. Bu yazı ile ilgili konuya devam edeceğiz. Bizi, takip edin.

  Web Site: https://www.webreklam.web.tr/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Kasım 2021
 2. İş Danışmanı

  İş Danışmanı En İyi, Yerel ve Sektörel İş Danışmanı

  Ücretsiz bir reklam, halatı serbets bırakılmış gemi gibidir. Rüzgar nereye eser ise gemi de, oraya gider. Oysa, küçük bir bütçe ile gemiyi limana bağlamak, çok daha mantıklı olur, diye düşünüyorum. Ücretsiz alınan, bir hizmet için siz hizmeti değil, sistem sizi kullanır. Bu yüzden, kullanılan modundan çıkın ve iyi bir kullanıcı olun. Bu konu da, iş sahiplerini uyarmakta fayda var.

  Örneğin, İyi bir iş yapmayı ve birçok insana hizmet sunmayı düşünüyorsuz fakat, bunun için hiçbir yere ya da hiçbir reklama ücret ödemek istemiyorsunuz. Bu, sizce ne kadar mantıklı olabilir.

  Ankete cevabım ise tabi ki, ücretli reklamı tercih ederim.

  Web reklam, size teşekkür ederim. Önemli bir konuya deyinmişsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş