Web hosting, kiralık sunucu ve game hosting hizmetleri

'Karma Makale' forumunda nullsix tarafından 4 Nisan 2019 tarihinde açılan konu


 1. nullsix

  nullsix Well-Known Member

  Site ile ilgili açıklamalar : HTA Teknoloji LTD. adı altında faaliyetlerine başlayan şirket, kısa zaman içerisinde adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Yüksek uptime oranına sahip ve süper hızlı sunucuları ile büyük beğeni toplayan HTA Teknoloji LTD. her geçen gün daha da büyümektedir.

  Avantajlı fiyatlarla web hosting hizmeti almayı arzu edenler, bu hususta htateknoloji.com isimli internet adresine giriş yapabilir. Site üzerinden, hem ekonomik hem de üst düzey kalitede web hosting paketleri sipariş edebileceksiniz.

  Bolca sayıda internet siteniz varsa ya da hosting ve reseller satışı gerçekleştirmeyi planlıyorsanız, buradan kiralık sunucu almanızı öneririz. HTA Teknoloji, sadece satış öncesi değil, satış sonrası da verdiği destek ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

  HTA Teknoloji, her ihtiyaca çözüm olabilecek kiralık sunucu çözümleri hazırlamıştır. Buradan arzu edenler düşük boyutta ssd diskli, arzu edenler yüksek boyutta sata diskli sunucular alabilecektir. Her ram boyutuna sahip, farklı farklı işlemcileri olan sunucular, HTA Teknoloji aracılığıyla kiralanabilir.

  HTA Teknoloji şirketi, oyuncuları da unutmamıştır. Buradan game hosting alma şansınız olacaktır.

  Korumalı sunucu arayanlar, yine bu şirket ile hiç tereddüt etmeksizin iletişim kurabilir.

  İnternet sitenizin arama motorlarında üst sıralara yükselmesini arzu ederseniz, buradan seo danışmanlığı hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

  Şirket adı : HTA Teknoloji LTD.

  Web site adı : Htateknoloji.com

  Sitenin başlığı : Web hosting, kiralık sunucu ve game hosting hizmetleri - Htateknoloji.com

  Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Temmuz 2018

  Web: htateknoloji.com
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Mayıs 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.