Vintage Giyim Ve Kıyafetler

'Karma Makale' forumunda Kalavun54 tarafından 21 Temmuz 2021 22:49 tarihinde açılan konu

 1. Kalavun54

  Kalavun54 Well-Known Member

  Vintage giyim tarzı, özellikle son dönemlerde çekilen, dizi ve filmlerde ön plana çıkartıldığı için ülkemizde; birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Ünlü oyuncular, şarkıcılar, futbolcular ve sanatçılar katıldıkları davetlerde veya günlük hayatlarında, vintage giyimi tercih etmektedir. Bu giyim tarzı, genellikle 1950, 1960 ve 1980 gibi yıllardaki moda olmuş giysilerin, yeniden dizayn edilmesiyle ortaya çıkmıştır.

  Vintage Giyim, Kalite ve Özgün Kıyafetler.

  Dünya çapındaki önemli giyim şirketlerinin de bu alanda özel ürünler üretmesiyle birlikte bu giyim tarzı çok daha popüler hale gelmiştir. Yine dünyada en çok tanınan ünlülerden olan; Julia Roberts, Kate Moss ve Dita Von Teese gibi oyuncuların da bu giyim tarzını benimsemesiyle birlikte bu ürünlere olan rağbet artmıştır.

  Vintage ürün arasında, en çok tercih edilenlerin başında gömlek modelleri gelmektedir. Kadınlara ve Erkeklere özel olarak üretilen gömlek modelleri; mevsim farketmeksizin insanların giydiği ürünler haline gelmiştir. Vintage kıyafetleri tanımlamak gerekirse, bir markaya ait sadece o döneme özgü olarak tasarlanmış, hiç kullanılmamış ve tamamen üretildiği dönemin izlerini taşıyan ürünlerdir.

  Şirket Adresi: Bosna Hersek, Osmanlı Cd. No:3 D:6, 42250 Selçuklu/Konya

  Web Site: https://vintage8.shop/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Temmuz 2021 23:17

Bu Sayfayı Paylaş