Vindus Havalandırma Ve Sanayi Fanları Hakkında

'Karma Makale' forumunda seohaberleri tarafından 4 Aralık 2020 tarihinde açılan konu

 1. seohaberleri

  seohaberleri New Member

  Havalandırma fanları, havanın temizlenmesi için, üretilen ve kullanılan, elektrik ile çalışan cihazlardır. Fan içerisinde bulunan ve hareket kollarından biri olan pervane sayesinde; Fan hava ile etkileşime girerek, kinetik ve statik bir enerji kazanır. Pek çok farklı çeşide sahip olan fanların, en büyük ve en etkili olanları sanayi fanlarıdır. Bu cihazlar radyal fan, jet fan, aksiyal fan ve toz toplama olarak çeşitlendirilmektedir.

  Vindus Havalandırma Sistemleri

  VINDUS sanayi fanları ve havalandırma, imalat ve satış firması, yaklaşık 18 yıldır bu sektörde başarılı çalışmalar yapmaktadır. Kaliteli ürün standardı ile üretim yaparak uzun vadede güven elde eden firma, geniş ürün yelpazesi ve kalite fiyat maliyeti açısından uygunluğu ile en sık tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir. Sanayi tipi havalandırma sistemleri üzerine, çeşitli araştırmalar ve ürün geliştirme çalışmaları yapan firma; Endüstriyel alanda, fan ve filtrasyon ürünlerinin satışını yapmaktadır.

  2002 yılında faaliyetlerine başlayan firma, 2014 yılından itibaren, çok ortaklı yapıdan tamamen ayrılarak VINDUS adı ile sektörde, tek başına ilerlemeye devam etmiştir.

  Genç ve dinamik ekibi sayesinde, hızlı ve kesin çözümler sunuyoruz, İşletmelerin maliyetini gözeten, sorumluluk sahibi projeleri ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Tedarik ettiği ürünlerin, uzun ömürlü ve kaliteli olması standardına; dikkat etmekte ve bu konuda oldukça hassas davranarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve ürünleri incelemek için hemen www.sanayifanlari.com adresine gelebilirsiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2020


Sektörel Makale Forumuna, Organik Makaleler Yazınız!