Varnost® Güvenlik Sistemleri

'Güvenlik' forumunda kobisizolmaz tarafından 15 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

 1. kobisizolmaz

  kobisizolmaz New Member

  Varnost markası olarak, 10 yıllık tecrübemiz ile güvenlik ve kontrol sistemi taleplerini yüksek kalitede edinmenizi sağlıyoruz. Bunu, yüksek kalitedeki ürünlerimiz ve donanımımız ile müşteri memnuniyetini ilke edinen, idealist servisimizi birleştirerek yapıyoruz. Dünya çapındaki, en gelişmiş teknolojinin ulaşılabilir olması ve kusursuz hizmet ile müşterinin memnuniyetini amaçlayan; vizyonumuz ile teknik altyapınızı, bireysel ve kurumsal güvenliğinizi, ticari gücünüzü geliştirmek için çalışıyoruz.

  Kuruluşumuzdan beri geçen 10 yıllık periyotta Türkiye'de kontrol ve güvenlik sistemleri entegre etmiş ve teknolojinin gücünü yansıtmış şirketimiz; güvenilirliğini mükemmelliyetçi iş etiğinden müşteri memnuniyeti sağlamış, 100’ün üstündeki referansından almaktadır. Referanslarımız ve çalıştığımız firmaların sayısı sürekli artarken, hizmetimizi tüm ülkede sergilemenin mutluluğunu yaşıyoruz.

  Varnost ® Access Kontrol Sistemleri
  • Geçiş Kontrol Sistemleri (Kart, Parmak İzi, Yüz Tanıma)
  • Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS)
  • Turnike Sistemleri (Tripod, Optik, Tam Boy, Swing Gate)
  • Kamera Sistemleri (CCTV)
  • Güvenlik Görevlisi (Devriye) Tur Kontrol Sistemleri
  • Güvenlik Tipi Arama Dedektörleri (X-Ray, Kapı, El)
  • Araç Takip Sistemleri (GPS)
  • Şehir İzleme Sistemleri (Mobese)
  • Görüntülü Kapı Telefonları (Video Intercom)
  • Yangın Algılama ve İkaz Sistemleri

  En güncel teknolojiyi, durmaksızın takip eden şirketimiz, bireysel ve toplumsal güvenliği sağlamak için teknik altyapıyı, güçlü bir işçilikle sağlayarak ihtiyaca uygun çözümleri sağlıyor. Teknolojik yenilikler konusunda, uzman ekibimiz ile sistemli işleyen, son teknoloji ile oluşturulmuş, güvenli yaşam alanlarının tesis edilmesi için tutku ile çalışıyoruz.

  Türkiye'nin, 7 bölgesinde faaliyet gösteren şirketimiz ile çalışmak ve son teknolojideki ürünlerin; ayrıcalıklı bir servis ile birleşiminden yararlanmak için web sitemiz www.varnost.com.tr’yi ziyaret edebilir, bize ulaşıp taleplerinizi bildirebilirsiniz.

  Varnost olarak herkesin, titizlikte sağlanan kusursuz hizmetleri, hak ettiğini düşünüyoruz. Teknik konularda, derin ve titiz anlayışımız, teknolojinin en son gelişmelerini takip eden, güçlü ekibimiz ve küresel çapta, son teknoloji ürünlerle sağlamaya hazırız. Sunulan, hizmet alanlarından ihtiyacınız olanı sağlamaktan, memnuniyet duyarız. Herhangi bir konuda, bilgi veya hizmet talebi için web sitemizin, iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

  Web Site: Varnost® Güvenlik Sistemleri
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Ağustos 2021

Bu Sayfayı Paylaş