Ücretsiz Veresiye Programı

'Bilişim' forumunda Kobi Danışmanı tarafından 5 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

 1. Kobi Danışmanı

  Kobi Danışmanı Kobi Ajanda Site Yetkilisi

  Veresiye programı küçük işletmelerin, ihtiyaç ve isteklerine çözüm getirmek açısından hazırlanan, yetenekli cari hesap programıdır. 2004 yılından bugüne, Terkon firması tarafından geliştirilen veresiye programı, tam sürüm olarak kullanıcıların hizmetine ücretsiz sunulmuştur. Birden fazla firma ekleme, sınırsız kayıt yapabilme, kara liste ve borç limiti belirlenebilir. Excel aktarım, eposta ile hesap özeti gönderme ve gelişmiş yedekleme özelliğini içinde bulunduran program işletmelerin büyük yardımcısıdır.

  Ücretsiz Veresiye Programı

  Veresiye programı ile işletmenizde gerçekleşen, borç ve alacak hesaplarını pratik şekilde takip edebilirsiniz. Cari hesap programından daha fazlasını sunan veresiye programı ile işletmenizin verimliliğini artırırken, müşterileriniz hakkında daha net sonuçlar elde edilebilir. Farklı işletme hesapları tek programdan takip edilebilir. Veresiye programında, farklı para birimlerine sahip yeni firma hesapları oluşturulabilir. Oluşturulan yeni firma hesapları ile diğer işletmenin, cari hesapları program üzerinden birbirine karıştırmadan takip edilebilir.

  Sınırsız Kayıt Eklenebilir.

  İşletme, istediği kadar cari hesap açabilir ve açılan cari hesaplarda borç dekontu tahsilat, alacak dekontu ve ödeme gibi sayısız cari hareket ekleyebilir. Ayrıca, istenilen cari hesaba anında ulaşılabilir. Gelişmiş sorgulama yeteneği ile kayıt edilen cari hesaplar arasından, aranılan cari hesaba anında ulaşılabilir. Gerekli durumda kolay bir biçimde yedek alınabilir. Gelişmiş yedekleme ile tüm bilgilerin yedeği, günlük ve otomatik olarak alınmaktadır. Veresiye programında bulunan ve kullanıcıya ayrılan yedekleme ekranı ile istediğiniz zaman; herhangi bir disk veya klasöre yedekleme yaparak veriler için koruma sağlanabilir.

  Web Site: https://www.terkon.com/urunler/
   
  Son düzenleme: 14 Temmuz 2021

Bu Sayfayı Paylaş