Ücretsiz Veresiye Programı

'Bilişim' forumunda Admin tarafından 5 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Kobi Ajanda Site Yetkilisi

  Veresiye küçük orta işletmelerin, ihtiyaç ve isteklerine çözüm getirmek için yapılan yetenekli bir cari hesap programıdır. 2004 yılından bugüne kadar TERKON tarafından geliştirilmekte ve yıllardır tam sürüm ve ücretsiz olarak siz kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Çoklu firma ekleme, sınırsız kayıt yapabilme, kara liste ve borç limiti belirlenebilir. Excel aktarım, e-posta ile hesap özeti gönderme ve gelişmiş yedekleme gibi birçok özelliği içerisinde bulunduran veresiye programı işletmelerin en gözde yardımcısıdır.

  Ücretsiz Veresiye Programıdır.

  Veresiye 5 programı ile işletmenizde gerçekleşen borç ve alacak hesaplarını hızlı, kolay ve pratik bir şekilde takip edebilirsiniz. Bir cari hesap programından daha fazlasını sunan veresiye sayesinde işletmenizin verimliliğini arttırırken müşterileriniz hakkında da daha net sonuçlar elde edebilirsiniz. Diğer işletmelerinizin hesapları tek bir programdan takip edilebilir. Veresiye içerisinde farklı para birimlerine sahip yeni firma hesapları oluşturulabilir. Oluşturduğunuz yeni firma hesapları ile diğer işletmenizin cari hesaplarını tek bir program üzerinden birbirine karıştırmadan takip edebilirsiniz.

  Sınırsız kayıt ekleyebilirsiniz.

  İstediğiniz kadar cari hesap açabilir ve açtığınız cari hesaplar içerisine borç dekontu tahsilat, alacak dekontu ve ödeme gibi binlerce cari hareket ekleyebilir. Ayrıca, aradığınız cari hesaba anında ulaşabilirsiniz.

  Detaylı sorgulama yeteneği sayesinde kayıt ettiğiniz binlerce cari hesap arasından aradığınız cari hesaba anında ulaşabilirsiniz. İstediğiniz zaman yedek alabilirsiniz. Gelişmiş yedekleme sistemi sayesinde tüm bilgilerinizin yedeğini günlük otomatik olarak alınmaktadır. Veresiye üzerinde bulunan ve kullanıcıya bırakılan ayrı bir yedekleme ekranı sayesinde istediğiniz zaman; Herhangi bir disk veya klasöre yedekleme yaparak verileriniz için üst düzey bir koruma sağlayabilirsiniz.

  Web Site: https://www.terkon.com/urunler/
   
  Son düzenleme: 16 Mart 2021

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.