Ücretsiz Firma Reklamı Ver

'Reklam' forumunda Yönetici tarafından 14 Mart 2020 tarihinde açılan konu


 1. Yönetici

  Yönetici Kobi Ajanda Site Yetkilisi

  Bir firma reklamı, ücretsiz nasıl verilir? Bu konuda, İnternet ağlarında hazırlanan, reklam tabanlı birçok sitelerle karşılaşabilirsiniz. Reklam konusunda bilmeniz gereken en önemli mevzu odaklanmadır. Bu odaklanma, firma ürün ya da hizmet olarak ayrıştırılarak belirlenmelidir. Aynı anda, birçok konuya odaklanmayın. Bu durum, size fayda sağlamaktan ziyade, reklamınızın etkisiz olmasına neden olacaktır.

  Kobi Ajanda

  Ücretsiz Firma Reklamında, Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Firma reklamında öne çıkarılacak konuyu, belirlemeniz önceliğiniz olmalıdır. Konu, firma ise firmanın bağlı olduğu sektörü vurgulamanız, firma ile ilgili detaylı bilgiler vermeniz gerekir. İnternet ortamında sunacağınız bu reklamda kesinlikle kopya yazı kullanmayın. Önemli konuları paragraflar halinde başlık kullanarak hazırlayın. Ürün tanıtım, firma tanıtım ve hizmet tanıtım yazısı etkin olmalıdır.

  Ürün ve hizmet konuları için ayrı vurgulama yapılmalıdır. Reklam ile ilgili hazırlık aşamasında ürün ve hizmet açısından, aynı şekilde odaklanmanız başarınızı artırır. Firmalar, hazırladığı bilgileri Online reklam hizmeti sunan: https://www.websiteleri.online/ dizininde sunabilir. Dizinde, aynı zamanda firmanıza ait web sitenizi tanıtabilir ve backlink alabilirsiniz.

  İşletmenizin, geliştirme desteklerinden yararlanması için size, iki öneride bulunmak isteriz.

  Birinci seçenek: İşletme sahibi iseniz, https://www.medyadia.com/ web sitesine ücretsiz üye olarak, sistem yönetiminden bilgi almanızı tavsiye ederiz. Bu konuda, gerekli destek verilmektedir.

  İkinci seçenek: Yazar, editör, reklam ve pazarlama ajansı, web tasarımcı veya seo ajansı iseniz, https://www.onyuzbin.com/ gelişim merkezi, iletişim alanından kendinizi tanıtarak, davet kodu talebinde bulunmanız gerekir.

  Yukarıdaki, iki seçenekten birine katıldığınızda, bugüne kadar İnternet'te nasıl zaman kaybettiğinizi öğrenme fırsatınız olacaktır. Her iki seçenekte, doğru ve şeffaf olmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde, alacağınız desteklerden mahrum kalırsınız. Sistem yöneticisinin, bilgi ve tecrübe açısından 40 yılın üzerinde araştırması bulunmaktadır. Bizden tavsiye etmesi, düşünüp karar vermek size kalıyor.

  Ayrıca: https://www.kobiajanda.com/p/girisimcilere-onemli-oneriler.5271/ bağlantıda bulunan alakalı konuyu inceleyebilirsiniz.
   
  Son düzenleme: 3 Eylül 2021
  Anadolu Seo bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.