Türkiye'deki Mesleklere Ve Sektörlere Büyük Önem Veriyoruz

'Önemli Forum Duyuruları' forumunda KOBİ Danışmanı tarafından 6 Eylül 2022 tarihinde açılan konu

Türkiye KOBİ Forum Etkinlikleri

 1. KOBİ Danışmanı

  KOBİ Danışmanı Forum Etkinlikleri Site Yetkilisi

  Katılım:
  23 Ocak 2015
  Mesaj:
  171
  Alınan Beğeniler:
  27
  Ödül Puanları:
  28
  Meslek:
  İş Geliştirme
  Şehir:
  Türkiye
  Web Sitesi:
  https://kobiajanda.blogspot.com/
  Forumu veya kendini geliştirmek isteyen arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyarız. İnternet hızla gelişen ve değişen bir ortamdır. İnternet ağlarında ayakta kalmanın ve güç kazanmanın yollarını uzun araştırmalardan sonra elde ettik. Aramıza katılan kişi ve işletmelere gerekli bilgiler verilecektir. Uzun yıllar süren iş geliştirme kapsamında meslekler ve sektörler üzerine araştırmalar yaptık. Bu araştırmanın amacı, firmaların Türkiye'deki sektörler ve meslekler hakkında yeterli bilgiye sahip olmamasından kaynaklanmaktadır.

  slide.jpg

  Bu iki alanda eksikliğimizi hissettik ve öncelikle Türkiye genelindeki iş ortamlarında ve ardından internet ağlarında kapsamlı çalışmalar gerçekleştirdik. Elde edilen sonuçlara göre verimlilik artışında beklediğimizden çok daha yüksek bir başarı elde ettik. Şimdi bu bilgileri değerlendirmenin zamanının geldiğini düşünüyoruz.

  Mesleklere ve sektörlere büyük önem veriyoruz

  Değerli forum üyeleri; KOBİ forumu ile daha sağlıklı ve verimli bir çalışma ortamı oluşturmak istiyorsanız lütfen makale yazım kurallarına uyunuz. Üyelerimizin işlerini kolaylaştırmak ve verim almak için bazı düzenlemeler yapacağız. Ayrıca sizden kullanıcı profilinizi düzenlemenizi ve uygun bir profil resmi eklemenizi rica ediyoruz. Bu konuda duyarlı olmanızı rica eder, iyi çalışmalar dileriz.

  Bir Makaledeki En Önemli Hususlar

  • İçerikle uyumlu ve konuyu en iyi ifade eden bir başlık
  • En az 300 kelimelik okunabilir bir makale
  • Makalenizin sonuna Web Sitesine bir bağlantı
  • Reklam, bilgilendirme yazısının sadece son paragrafında yer almalıdır

  Bilgi içermeyen metinler makale değildir.

  Arama motorları tarafından kabul edilmeyen makaleleri forumda paylaşmayın. Advertorial reklam içeriği ile haber yazmayı bilmelisiniz. Forumda paylaşılan metinlerin %95'i kopya ve spam olarak algılanıyor. Foruma hiçbir kullanıcının ziyaret edemeyeceği makaleler eklemeyin. Daha önce paylaşılan makaleler tek tek kontrol edilip düzenlenecektir. Düzenlenemeyen konular silinecektir. Şu ana kadar eklenen konuların kimseye bir fayda sağlamadığını, aksine büyük oranda zararlı içeriklerle dolu olduğunu bilmenizi isteriz. Daha önce hiçbir yerde kullanılmamış makaleleri foruma eklemelisiniz. Bir makale yazarı iseniz, bunları bilmelisiniz.
   
  Son düzenleme: 16 Kasım 2022Bu Sayfayı Paylaş