Teknolojinin Farklı Yüzü

'Karma Makale' forumunda EmreHan42 tarafından 14 Eylül 2020 tarihinde açılan konu

 1. EmreHan42

  EmreHan42 New Member

  Teknoloji ve Haber İçerik Sitesinin Türkiye'de ki farklı yüzü ile tanışmak ister misiniz? Her geçen gün gelişen ve değişen Teknoloji ve Habercilik anlayışına farklı bir yaklaşım getiren.

  Salt bilgiden çok üyesi ve ziyaretçisi ile etkileşim halinde. Onların sorunları ve sorularına cevap veren, samimi bir aile ortamı oluşturan TeknoAracı bilgi paylaşıldıkça değerlidir anlayışı ile; Teknoloji dünyasında ki gelişmeleri olabildiğince anlaşılır şekilde aktarmayı hedeflemektedir.

  Bir kullanıcının mobil bir cihaz alacağında Android işletim sistemi mi tercih etmeli yoksa iOS işletim sistemi mi tercih etmeli?; Yoksa onlarca Android telefon markası ve modelli içinde kendisine en çok hangi model daha yararlı ve faydalı olur.

  Binlerce lira verip aldığı telefon kendisine neler sunabilecek.

  İşte TeknoAracı kullanıcıların kafasında ki soru işaretlerini kaldırıp ona yol göstermeyi hedeflemektedir.

  Akılı telefonların günümüzde bu kadar gelişmesine paralel olarak artan fiyatları göz önüne alındığında kullanıcı mobil cihazın kapağında kaç vida var sorusunu sormuyor. Artık günümüz teknoloji kullanıcısı alacağı Android telefonların yahut iOS telefonların kendisine ne katabileceğini öğrenmek istiyor.

  Binlerce Lira vererek aldığı telefondan hakkında net anlaşılır bilgi sahibi olmak istiyor.

  Ve doğal olarak girdiği Teknoloji sitesinde buna yönelik haberler görmek istiyor. Tekno Aracı da bu konuda kullanıcıya bir yol gösterici fener görevi görmek amacını taşıyor.

  Anlaşmalı sponsor firmaların ürünleri ön plana çıkarmak yerine kullanıcını faydasına olabilecek ürünleri gündemine alarak incelemesini haberini yapmayı tercih ediyor.

  Bir çok teknoloji ve haber sitelerinin aksine reklam gelirlerini artırmak için belli firmalarla sponsorluk anlaşması yaparak kendine güvenen üyelerin ve kullanıcılarını yanıltmıyor.

  Teknolojinin geniş bir yelpaze olduğu bilincinde olan Tekno Aracı mobil cihazların dışında bilgisayar teknolojisine de önem verip bilgisayar dünyasında ki gelişmeleri ziyaretçilerine aktarıyor.

  Hangi Windows işletim sisteminin ne kadar performans sağladığını; Hangi işletim sisteminin özellikleri hangi bilgisayarda daha verimli olduğunu geniş ve detaylı makalelerle kullanıcısına aktarıyor.

  Bu sayede Tekno Aracı kullanıcısı hangi bilgisayarın hangi işletim sisteminde ne kadar performans sağladığını görebiliyor.

  TeknoAracı Nasıl Yapılır?

  Android telefonlar, Windows İşletim sistemleri, iOS işletim sistemi kullanan telefonlar hakkında detaylı püf noktası dediğimiz bilgileri bulacaksınız.

  Tüm bu bilgilerin yanında Oyun meraklılarına güncel oyunlar hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

  Bilgisayar oyunları ve mobil oyunlar Tekno Aracı Oyunlar bölümünde sizleri bekliyor. Tüm bunlar için sizde Tekno Aracı ailesine katılmaya onun farklı yüzünü tanımaya ne dersiniz ?

  Web Site: https://www.teknoaraci.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Ekim 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.