Su Da Bisiklet İle Zayıflayın

'Karma Makale' forumunda tourniers tarafından 21 Ekim 2021 tarihinde açılan konu

 1. tourniers

  tourniers Well-Known Member

  ABD'de ve Avrupa ülkelerinde zayıflamak için popüler teknoloji yöntemlerinden biri olan suda bisiklete binerek kilo verme teknolojisi ‘Hydroshape’, ilk kez İzmir’de Songül Yıldırım Torbaoğlu yönetimindeki Sade Derma Estetik’te hizmet vermeye başladı. ‘Hydroshape’ ile yarım saatlik bir seans ile ortalama 400-600 kalori yakmak mümkün. Suyun etkisi ile sıkı bir efor sarf etmeden ve vücutta ağrılar yaşamadan form tutmayı sağlayan cihaz İzmir’de büyük ilgi gördü.

  Suda pedal çevirerek formda kalın

  Su da zayıflama ile selülitlerden kurtulma, vücuttaki ödemi atma ve kas güçlendirmeyi sağlayan su da bisiklete binerek kilo verme teknolojisi ‘Hydroshape’ ozonterapi, kromaterapi gibi rehabilite edici gibi özellikleri de taşıyor. Pratik bir kullanım imkanı sunan cihaz ile saçlar bozulmadan, makyaj akmadan suda bisiklete binerek kilo vermenin mümkün olduğunu ifade eden Songül Torbaoğlu, 30 dakika süren seanslarda kan dolaşımı hızlandığı için dolaşım bozukluğunu da tedavi edici özelliği olduğunu ifade etti.

  [​IMG]

  “BİSİKLETE BİNERKEN MASAJ ETKİSİ YARATIYOR”

  Ozonlu suda pedal çevirerek zayıflama imkanı sunan cihazın aynı zamanda masaj etkisi de yarattığını belirten Songül Torbaoğlu, “‘Hydroshape’ suda zayıflama uygulamasıdır. Özellikle Avrupa’da ve Amerika’da incelme, kilo verme, selülit giderme, kardiovasküler dirençte artış, lenf drenajı, kas kütlelerini arttırmada etkili ve kendisini kanıtlamış yüksek teknolojili bir cihazdır.

  10 metrekare cihaz da oldukça steril ve kişiye özel hazırlanmış ozonlu su da pedal çevirerek zayıflıyorsunuz. 16 adet jakuzi sistemi sayesinde siz bisiklet binerken masaj etkisi yaratıyor. Hem de vücudun rahatlamasını sağlıyor. Hafta da iki gün 30 dakika kullanım öneriyoruz. 30 dakika da 400 ile 600 kalori yakmak mümkün” açıklamasında bulundu.

  “SUDAKİ BASINCI SAYESİNDE VÜCUDU SIKILAŞTIRIYOR VE CİLDİ YENİLİYOR”


  İzmir zayıflama firma kurucu yöneticilerinden Ödem atma ve sıkılaşma da çok destekleyici bir cihaz olduğu için danışanlarına uyguladıkları diyetle birlikte önerdiğini vurgulayan Torbaoğlu, “Ozonterapi özelliği olduğu gibi kromaterapi özelliği de var. Renk terapisi sayesinde vücuttaki renk dengesizliklerini gideriyor. Sudaki basıncı sayesinde vücudu sıkılaştırıyor ve cildi yeniliyor.

  Pratik Bir Cihaz.

  Seanstan sonra makyajınız akmıyor, saçınız bozulmuyor ve ojeniz silinmiyor. İçindeki yüksek oksijen sayesinde uygulama sonunda duş almanız gerekmiyor. ‘Hydroshape’ uygulamasında hijyene önem veriliyor. Ozonlu su sayesinde bakteri üretmez ve her kişiden sonra özel dezenfektanı ile temizlenmektedir” diye konuştu.

  Web Site: https://www.dermaestetik.com.tr/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Ekim 2021

Bu Sayfayı Paylaş