Sosyal Medya, Taktik Değil Semptomdur

'Sosyal Medya' forumunda Medyadia tarafından 1 Temmuz 2021 tarihinde açılan konu


 1. Medyadia

  Medyadia New Member

  Sosyal medya, sanal ağ ve topluluklar oluşturarak fikirlerin, düşüncelerin ve bilgilerin paylaşımını kolaylaştıran, bilgisayar tabanlı bir teknolojidir. Sosyal medya, İnternet tabanlıdır ve kullanıcılara, içeriğin hızlı elektronik iletişimini sağlar. Fikirleriniz, İnternet mecralarında yayılmaya başladığında işiniz; dikkat çekmeye ve çalışan bir sosyal aktivite dönüşen, sosyal medya varlığınız olacaktır. Bundan, sonraki süreçte ise varlığınızı geliştirmek olmalıdır. Çünkü insanlar, sizin hakkınızda konuşmayı sevdikleri şekillerde konuşmaya başlayacaklardır. Bu yüzden, insanları gözardı etmemek gerekir.

  Sosyal Medya Taktik Değildir.

  Öte yandan, tüm zamanınızı sondan başlayarak sosyal ağınızı düzenler, gönderileri cımbızlayarak ve tweet'leri abartarak geçirirseniz, pek bir şey olmayacaktır. Bunun en basit kanıtı, sosyal medya etkisinin on ya da yirmi katı olan markaların; sosyal medya uzmanı olarak çalışan insan sayısının fazla olmadığını bilmeniz gerekir. İnternet mecralarında, paylaşım yapmadan önce kurgu yapın.

  Dikkat ederseniz, Mona Lisa'nın büyük bir sosyal medya varlığı vardır. Onun resmi her yerde. var fakat, tweet atmıyor. Bir ikon olduğu için küçük ama sosyal medyada büyük bir ikondur. Sosyal medyayı düzenlemenin anlatısı baştan çıkarıcıdır. Ancak, bir konuşma yapmadan önce hangi kravatın takılacağını seçmek için fazladan, bir saat harcamak gerekir. Harcanan bu zamanın, etkisi olacağını unutmayın.

  Web Site: https://www.haberajandasi.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Temmuz 2021
Etiketler:

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.