Sosyal medya forumu kuralları

'Sosyal Medya Rehberi' forumunda Admin tarafından 12 Temmuz 2020 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Kobi Ajanda Site Yetkilisi

  Sosyal medya pazarlamanın faydaları nelerdir? Dijital pazarlama, bu kadar geniş bir kitleye ulaştığı için büyük ölçüde öne çıkmıştır, ancak bir dizi başka avantajlarda sunmaktadır.

  Bunlar faydalardan birkaçı. Geniş bir coğrafi erişim ile sosyal medya hesaplarınızı çevrimiçi yayınladığınızda, kullanıcılar nerede olurlarsa olsunlar aktivitelerinizi görebilir. Bu, işletmenizin pazardaki erişimini artırmanızı kolaylaştırır.

  Forum'da, sosyal medya projenizin detaylı açıklamasını yazın profil adresini ekleyin.

  Profil ve sayfa oluşturma işlemlerinden sonra takipçi sayısını arttırmak için forumda tanıtım yazınızı paylaşın. Profilinizde ise gün içerisinde farklı saatlere yayılmış içerikler paylaşın. Günde birkaç içerik paylaşımı, sosyal medya kullanıcılarının hesabınızı ziyaret etmesine sebep olacaktır.

  Sosyal medya hesabımda ne paylaşacağımı bilmiyorum? diyorsanız...

  Sosyal medya, marka hikayenizi anlatmak için harika bir platform olsa da (insanlar markayı sevmenin ve onlarla güçlü bir şekilde bağlantı kurabildiği için markanızı pazarlamanın en iyi yolu budur), birçok marka gerçekten nasıl olduğunu anlayamadı.

  Sosyal medya hala harika bir yerel dağıtım kanalı ve eğer karmaşıklıklarına hakim olursak, içeriğimize daha fazla dikkat çekebiliriz. Daha fazla tıklama, beğenme ve paylaşım yoluyla içeriğimizin erişimini en üst düzeye çıkarmak istiyoruz. Bu, rakiplerimize karşı avantaj elde etmemize yardımcı olacaktır.

  Sizi sosyal medya pazarlama eğrisinin önünde tutmak için birkaç ipucu.

  Facebook'ta Açık Grafik Etiketlerini Kullanma

  Google, web içeriğinin nasıl düzenlendiğini anlamak için şema işaretlemesini kullanır; sonuçları bu şekilde gösterir. Yemek tarifleri, derecelendirmeler ve etkinliklerin zengin snippet'leri, Google'ın web içeriğinin şema işaretlemesini nasıl anladığı ve sonuçları buna göre nasıl görüntülediğinin örnekleridir.

  Benzer şekilde, Facebook'un içeriği oldukça yapılandırılmış bir şekilde gösteren Açık Grafik Protokolü adlı kendi özel aracına sahiptir . Bu protokolde ustalaşabiliyorsanız, Facebook yayınlarınızın katılımını artırabilir ve dağıtılma şeklini geliştirebilirsiniz.

  Müşteriler, markaların iyi araştırılmış ve ilginç içerik yayınladıklarında takdir edeceklerdir. Sürekli olarak kaliteli içerik üretmek zor olabilir - içerik uzmanlığına sahip kişileri dahil etmek işinizi daha kolay hale getirecektir . Bu tür yüksek kaliteli yayınlar, iyi bir takipçi elde ederek katılımı artıracaktır.

  Bu aynı zamanda yeni yayınların tanıtımını kolaylaştırır.

  Çalışanlar sosyal iletişime dahilse, yayınları kendi kişisel ağlarıyla paylaşmaları teşvik edilebilir. Bu, yayınlarınıza önemli bir çekiş sağlayabilir.

  Fan sayfamızı takip edin: https://www.facebook.com/kobiajanda/
   
  Son düzenleme: 25 Eylül 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!