Soğuk Hava Deposu Ve Panelleri

'Karma Makale' forumunda Kalavun54 tarafından 16 Haziran 2021 tarihinde açılan konu

 1. Kalavun54

  Kalavun54 Well-Known Member

  Site Adı: Tamgüç Panel ve Soğutma Sistemleri
  Site Konusu: Tamgüç Soğutma Ltd.Şti. - Soğuk Hava Deposu İmalatı ve Diktaş Soğutma Market Buzdolapları İç Anadolu Bölge Bayisi Kurumsal Web Sitesi
  Site Yazılımı: Kurumsal

  [​IMG]

  Gıda sektörünün olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alan Soğuk Hava Deposu, ürünlerin ilk günki tazeliğinin korunmasına yardımcı olmaktadır. 4 farklı sıcaklık aralığına sahip bu odalarda saklanan ürünler dış ortam şartlarından izole edilmektedir. Taze Meyve ve Sebzelerin yanı sıra Et ve Tavuk Ürünlerinin saklandığı bu odalarda tıbbi ilaçlarda muhafaza edilmektedir. Bu odalarda seçilecek olan soğutma cihazı ürünler açısından oldukça önemlidir. Ürünün cinsi, miktarı, giriş sıcaklığı ve oda ebatlarının yanı sıra şoklama süresinin de kısa tutulması, gıdanın raf ömrünü arttıran bir konudur.

  Soğuk Oda Panelleri ise ürünlerin dış ortam şartlarından etkilenmemesi için gerekli olan yalıtımı sağlayan panellerdir. Soğuk zincirinin önemli bir parçası olan bu paneller, şirketimiz tarafından da üretilmektedir. 0,50 mm kalınlıkta iki saç arasına enjekte edilen poliüretan makinelerle üretilen bu paneller anti bakteriyel olmakla birlikte oldukça da kolay temizlenebilmektedir.

  Soğuk Oda Kapıları ise zinciri tamamlayan son halkadır. Kapıların uluslararası standartlara göre üretilmesi oldukça önemlidir. Şirketimiz Tamgüç Panel ve Soğutma Sistemleri bu noktada IS0 9001:2015, ISO 14001:2015 ve OHSAS 18001:2017 gibi kalite yönetim standartları çerçevesinde üretim yapmaktadır.
   

Bu Sayfayı Paylaş