Sms onay mobil onay telefon onay hizmeti sitesi aktif

'Karma Makale' forumunda ersdal tarafından 7 Mayıs 2020 tarihinde açılan konu

 1. ersdal

  ersdal New Member

  Merhaba; Değerli kullanıcılarımızın sosyal medya kullanım alanlarına göre düzenlenen ve hedefleri doğrultusunda +60 ülke, uygun fiyat politikamız ile sizlerin tüm mobil, sms onay hizmetini veriyoruz.

  Öncelikle sizlerin kalite, müşteri standardları gereğince kullanım koşulları ve şartları okuyarak kayıt olmanızı öneriyoruz. Yine aklınıza takılan nasıl kullanabilirim gibi soruların cevapları oldukça basit vede kullanışlı paneli sayesinde modern servisler aktiftir.

  Mobil telefon onay hizmeti

  smsonay.gen.tr üzerinden hizmet almak isteyen kullanıcılar sorularınız için satış öncesi SSS (Sıkça Sorulan Soruları) yada whatsapp hattımızı kullanarak sorularını yöneltebilirler.

  Canlı Destek üzerinden satış öncesi hizmet vermekteyiz 10:00-02:00 saatleri arasında bilgi alışverişinde bulunmanız mümkündür. Problemler yada sıkıntı yaşadığınız anlarda kullanıcı paneli üzerinden destek bildirimi atmaktan çekinmeyin.

  7/24 saat hizmet veren smsonay.gen.tr tüm Sms onay işlemlerinizi hızla halletmenin en hızlı ve uygun yoludur. Kısa zamanda blog sayfamıza eklenecek olan çeşitli sosyal medya alanlarına ait konularla sizlerin bilgisine bilgi, değer katmak işlerinizde yardımcı olmak misyonumuzdur.

  Sitemizde kredi kartı ile ödeme sistemimiz aktif olup banka üzerinden havale yapmak istediğiniz takdirde destek bölümünden destek talebi açmanız yeterli olacaktır.

  Türkiye'nin en hızlı Sms onay Mobil Onay Telefon onay hizmeti veren firmasıyız. Müşterilerimiz memnuniyetliklerini sürekli dile getirmektedir. Bizde daha da hızlı hizmet vermek için 7/24 canlı desteğimiz aktif bulunmaktadır.

  Sms Onay - Mobil Onay - Telefon Onay » smsonay.gen.tr
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Ağustos 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.