SEO, SEM, Web Tasarım Hizmetleri

'Karma Makale' forumunda vhmedya tarafından 16 Ekim 2018 tarihinde açılan konu


 1. vhmedya

  vhmedya Member

  Seo'nun açılımı : Search Engine Optimization; Türkçesi :Arama Motoru Optimizasyonudur. Seo'nun amacı: Web Sitesinin değerini yükseltme,ziyaretçi sayısını arttırmak ve arama motorlarında üst sıralara hedeflemektir.

  Sem açılımı: Search Engine Marketing; türkçesi: Arama Motoru Pazarlamasıdır.
  Sem amacı : Web sitesine reklam,metin ve görseller hazırlayarak internette reklam yayınlayabilirsiniz.Sem ile daha az zamanda ve daha az bir maliyet ile üst sıralara çıkabilirsiniz

  Kurumsal Kimlik nedir?

  Bir şirketin veya kurumun kendisinini ifade etme veya temsil etme biçimine Kurumsal Kimlik denir. Kurumsal Kimliği oluşturan temel ögeler: Logo ve Slogan'dır.kurumsal kimliğin oluşumundaki en önemli iki öğedir.

  Tanıtım Filmi bir şirket, firma ya da ürünün tanınabilirliğini arttırmak ve detaylı bir şekilde anlatılmasını sağlayan video çalışmasıdır. Tanıtım filmi; bir ürünü kurum veya hizmet hakkında hedef kitleyi bilgilendirmek amacıyla hayata geçirilen iletişim stratejilerinden biridir.

  Web Tasarım Hizmetleri

  Web Tasarım Hizmetleri : bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya dönüşmesi işlemleridir. Metin,görsel,video, ses kaydı gibi tüm işitsel ve görsel araçlar ile oluşan bütüne web site denir. Fotoğraf Hizmetleri firma ve şirketler Ürünlerini ve çalışmalarını göstermek için fotoğraf hizmetleri'nden yararlanıyorlar.

  Prodüksiyon Hizmetleri

  Prodüksiyon Hizmetleri, reklam film çekimleri, sinema film çekimleri, tanıtım filmleri, fotoğraf hizmetleri gibi verilen hizmetlerin bütünü prodüksiyondur.

  Prodüksiyon Hizmetleri, günümüz de film, reklam filmi, tanıtım filmi gibi sektörlerde gerekli olan ekipman ve bireylerin tümüdür. Kısaca herhangi bir radyo sesinden, herhangi bir tanıtım filmine, TV programı ve sinema filmlerine kadar büyük bir yere sahip yapımlara prodüksiyon denir.

  Web: https://www.vhmedya.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Mayıs 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.