Semazen ekibi kiralama

'Karma Makale' forumunda dugunilahigrubu tarafından 6 Mayıs 2020 tarihinde açılan konu


 1. dugunilahigrubu

  dugunilahigrubu New Member

  yaşayacaksınız.
  İstanbul'da ilahi grubu fiyatlarımız programa dahil edilen sanatçı ve müzisyen sayısına göre belirlenecektir. Semazen ekibi, tasavvuf grubu ve sunucu hizmetlerinin ilahi grubuna dahil edilmesi halinde paket fiyatlar ile hizmet alabileceksiniz. Size bu güne kadar gördüğünüz ve düşündüğünüz tüm organizasyonları unutmanızı ve profesyonel bir firma ile çalışmanın sonrasında kendinizi ne kadar iyi hissettiğinizi görmenizi istiyor ve yüksek kalitede hizmet alacağınızın garantisini veriyoruz. İstanbul ilahi grubu fiyatları konusunda bilgi almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. İstediğiniz sanatçının programa dahil olmasını sağlamak adına erken rezervasyon yaptırmanız önemlidir.
  İlahi Grubu Kiralama Program İçeriği
  İlahi grubu program içeriği organizasyona göre geniş repertuar arasından özenle seçilen eserlerden oluşmaktadır. İslami düğün, mevlit, sünnet merasimi, iftar programı, Ramazan etkinliği ve Mevlid-i Nebi gibi ilahi grubuna ihtiyaç duyulan organizasyonlar için en uygun program içeriği belirlenmektedir. Program genel olarak Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayıp dualarla kapatılmaktadır. İlahi grubu eserlerinin seslendirmesinin yanı sıra semazen gösterileri de programın akılına dahil edilen diğer bir hizmettir.
  Tasavvuf grubu ezgileri ve ilahi sanatçısı yönetiminde sürdürülen program davetlilerin severek dinlediği, duygulu anların yaşandığı bir dinletiye dönüşmektedir. İlahi grubu fiyatlarımız her bütçeye uygun seçeneklerle sağlandığından, en kaliteli hizmeti uygun fiyatlara almanız firmamızca mümkündür. Haftanın her günü özel fırsatlardan yararlanarak ekonomik fiyata organizasyon hizmeti almak için firmamızı hemen arayabilirsiniz
   

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.