Seka Evden Eve Nakliyat Firması

'Lojistik' forumunda Laplace tarafından 27 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

 1. Laplace

  Laplace New Member

  2000 yılında kurulan firmamız; Seka Nakliyat İstanbul'un 40 ilçesi ve 750 mahallesinde 7/24 aralıksız hizmet veren beylikdüzü evden eve nakliyat firmasıdır. Şehiriçi nakliyat, evden eve taşımacılık, ofis taşıma, koli taşıma; parça eşya taşıma ve firmaların nakliye ihtiyaçlarında kesin ve hızlı çözüm sağlar. Bir nakliyat firması olmak, beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları arasında yerini alarak kaliteli; uygun fiyatlı taşımacılık anlayışımızla verdiği hizmetleri teknolojiyle uygun bir gelişim sağlamayı amaçlıyoruz.

  500 tl den başlayan fiyatları ile şehiriçi ve şehirler arası taşımacılık sektöründe en hızlı çözüm sunmaktadır. Beylikdüzü nakliyat firmaları arasında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktadır. Mekândaki sabitlenmiş elektrikli ev aletlerini, işinin uzmanı ekibi tarafından sökülerek, asansörlü taşıma işlemleri gerçekleştirilir ve yine taşınan adrese monte edilir.

  Seka Nakliyat olarak eşyalarınızın güvenliğini düşünüyoruz. Bu nedenle taşıma hizmeti verilirken ambalajlama işlemi yapılmaktadır. Şirketimiz bünyesinde sigortalanan eşyalarınız, oluşabilecek kazalara karşı çözüm üretmek konusunda uzmandır. Taşınacak eşya veya ürünün hassasiyetine uygun olarak belirlenen aracın konforu kabin içinde de sağlanmaktadır. Seka nakliyat müşterilerinin isteğine göre kiralık kamyonet ya da tır gibi ihtiyaçlarına da karşılık vermektedir.

  Daha önce yaşamış olabileceğiniz muhtemel Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti alırken; Seka Nakliyat'ı tercih edebilecek olduğunuzu gösteren niteliklerimizden bazıları şu şekildedir.

  • Uygun kampanya indirimler
  • Son model nakliye araçları
  • İşinde uzman profesyonel ekip
  • Dayanıklı ambalaj ürünleri
  • 7/24 müşteri desteği
  • Ücretsiz Ekspertiz
  • Profesyonel ambalajlama taşıma teknikleri

  Sizin ne düşündüğünüzü önemsiyoruz. Yuvanız olarak benimsediğiniz alanlarda bulunan özel eşyalarınıza gereken nezaketi göstermenin de bizim bir görevimiz olduğuna inanıyoruz. Piyasa genelinde her gün bir yenisi çıkan nakliyat firmaları arasında kayıtsız, hiçbir yükümlülüğü yerine getirmemiş evden eve nakliyat firmalarından şikayetçi olma durumu oldukça yaygındır. Bu oluşumlara ödediğiniz her kuruş para eşyalarınızın güvenliğini tehlikeye atmakla birlikte cebinizi de yormaktadır.

  Merdiven altı diye tabir ettiğimiz kimseler nedeniyle; beylikdüzü evden eve taşımacılık ile nakliyat sektörünün adı kirlenmekte diğer tüm yasal firmalara bakış açınızı değiştirmektedir. Seka nakliyat olarak dikkate değer gördüğümüz hasar tespiti için evinizdeki eşyaları veya taşınacak ürününüzün fotoğraflaması yapılmakta, ambalajlanmakta ve teslim edilen alanda karşılaştırılması yapılmaktadır. Böylelikle eşyalarınızın göreceği en ufak zarar meydana çıkmaktadır.

  Ev Taşıma Hizmeti Almadan Önce Neler Yapılmalı?

  Beylikdüzü ilçesinde evden eve nakliyat yapmadan önce bir liste hazırlamanız yararlı olacaktır. Bu liste içerisinde taşınacak eşya ya da ürününüzü; paketlere göre gruplandırmanız taşınacağınız yeni yuvanızda yerleştirme, kurulum aşamalarında oldukça kolaylık sağlamaktadır.

  Bu sayede eksik kaldığını düşündüğünüz eşyalarınızı tekrar tekrar teyit edebilir, geride hiçbir eşyanızın kalmadığından emin olabilirsiniz. Ayrıca bu liste sayesinde hangi kolinin hangi odaya bırakılması gerektiğini rahatlıkla belirleyebileceksiniz. Bu işlemin diğer bir faydası ise paketlenmesi ambalajlanması gereken eşyaları bize önceden bildirerek hazırlıklı olmamızı sağlayabileceksiniz. Bu listenin tarafımıza ulaşmasının ardından gerekli ambalaj ürünlerinin temini ve en uygun aracı seçerek; sizi ziyaret etmemiz neticesinde hiçbir sorun yaşamaksızın evinize hemen kurulabilirsiniz.

  Bu hazırlıklara somut bir eyleme örnek olarak elektrikli ev aletleri olan çamaşır makinası, bulaşık makinası veya buzdolabı gibi eşyaların fişlerinin çekilmesi taşınmaya hazır halde bekletilmesi verilebilir. Bu bilgiler doğrultusunda siz de evinizin veya ürünlerinizin Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları arasında en uygun fiyat garantisiyle profesyonel taşıma hizmetleri için web sitesini adresini ziyaret edebilirsiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Mart 2021

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.