Rötuş Sprey Boya Ürünleri

'Makaleler' forumunda seohaberleri tarafından 1 Ağustos 2020 tarihinde açılan konu

 1. seohaberleri

  seohaberleri New Member

  Rötuş sprey boya; tüm metal, ahşap ve plastik yüzeylere uygulanabilir. Değişik hava koşullarına dayanıklıdır. Mükemmel yapışma niteliğine sahiptir. Çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklı olup kalıcı parlaklık sağlar. Havaya, ışığa ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Rötuş boya, Alfa Romeo’dan tutun da Volvo’ya kadar tüm araba markalarına uygulanabilmektedir. www.colorsmotors.com adresli sitemizden rötuş boya satın alırken renk kodunu bulmaya yardımcı yönlendirmeler yer almaktadır. Bu yönlendirmeler sayesinde istenilen markaya ait renk kodu rahatlıkla bulunulabilecektir. Rötuş boyası sprey; araçta meydana gelen çatlaklar ve çiziklerin giderilmesi maksadıyla gerçekleştirilen kaliteli ve profesyonel işlemlerdendir. Araçlarda çizik ve çatlakların görsel bakımdan kötü görüntüye sebep olması hemen hemen bütün sürücülerin muzdarip olduğu bir konudur. Bu konuya kesin çözüm üretirken kullanılan rötuş boyaları, profesyonel boya ustalarınca uygulanarak araçta adeta hiç çatlak ve çizik olmamışçasına bir görüntü elde edilir.
  Renk uyumu gibi çok kritik bir konuyu barındıran rötuş boyasında doğru boya seçimi ve uygulamanın uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi çok ciddi ve ehemmiyetli bir konudur. Renk uyumu konusunda bir problem yaşanılmayacak şekilde hızlı çözümler üretilmektedir. Üstelik bu hizmetler bütçeye uygun seçeneklerle sunulmaktadır. Aracınıza fazlasıyla önem veren Color-S Motors, ar-ge merkezi sayesinde sizlerin çözüm ortağı olmanızı benimsemiş; sorunlara ve ihtiyaçlara sürekli araştırma ve inovasyonlar ile hızlı çözümler getiren alanında uzman ekibi, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak mevcut otomobillerin korunması sırasında kararlılığı ön planda tutmuştur. Yılların getirmiş olduğu deneyim ve şirketimizin bugünkü gücü, geleceğe yönelik üstün teknolojik ürünler ve hizmetler sunmamızı sağlamaktadır.

  Aracın boya hususunda süreçlerini geliştirip, geri bildirimlerini hassas ve titizlikle değerlendirmekteyiz. Aracın beklentisinin ancak bilinçli bir şekilde karşılanabileceği düşüncesiyle ar-ge merkezimiz çalışanlarımıza sürekli eğitimler vermektedir. Color-S Motors renk uzmanları, özel renk okuma cihazları kullanarak aracın boyasını dijital ortamda hazırlar ve ardından sprey uygulamalar vasıtasıyla orijinal araçlarla olan renk benzerliğini eşleştirip formüle ederek ortaya çıkarır. Color-S Motors renk bankası, oldukça geniş bir yelpazeye sahip olup fabrikasyon OEM boya renk koduna özel 450.000 adet formülü sürekli güncel olarak veri tabanında tutmaktadır. Aracınızın boyası hususunda sonradan sıkıntı yaşamamak ve alınan hizmetten fazlasıyla memnun kalmak için www.colorsmotors.com adresli sitemizde yer alan sprey araç boyası, motip sprey boya ve diğer boya çeşitlerini inceleyerek karar verebilir; araç için anında gerekli ve kalıcı çözüm yolu bulmuş olursunuz.
   

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!