Profesyonel temizlik hizmetleri

'Temizlik' forumunda anadolu tarafından 22 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

 1. anadolu

  anadolu New Member

  Sağlıklı ve konforlu bir yaşamı arzulayanların ve kalite standartlarına önem verenlerin buluşma noktası olan Eskişehir temizlik ekibi yıllar içinde temizlik sektöründe elde ettiği deneyim ve tecrübeleri sayesinde oluşturduğu kusursuz hizmet anlayışı ile sizlerin dilek öneri ve önceliklerinizi de en iyi şekilde analiz ederek ve anlayarak size uygun temizlik çözümleri sunmayı hedefleyen bir kurumdur.

  Bu amaç ile ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasına yönelik, uyguladığımız ve uyduğumuz,şirketimizin kabul ettiği kurallar ve çalışma prensipleri vardır ki bunları verdiğimiz binlerce temizlik hizmeti deneyimi ve tecrübesi sonucunda edindiğimizi söylememiz doğru olacaktır. (FORUM)

  Şenyüz Temizlik Eskişehir'de

  Ofis ve ev temizliği tecrübesi, altyapısı ve kurumsal değerlere olan bağlılığı ile iş arkadaşları ve müşterileri arasında güven yaratır. Sorumluluk ve yetki verdiği çalışma arkadaşlarına güvenir. Eskişehir temizlik şirketi, kurumsal değerlerine uygun olarak , verdiği sözü zamanında ve eksiksiz olarak en iyi biçimde yerine getirir. Müşterilerinin istek sorun ve ihtiyaçlarını sahiplenir, çözüme ulaştırır ve sonuçlarını takip eder.

  Hizmet kalitesinin geliştirilmesi, altyapı yatırımları, eğitim ve standartların sürekli olarak artırılması ile aileniz ve sizin için temiz ve konforlu yaşam alanlarının oluşturulması bizim için en dikkate alınacak konuların başında gelmektedir. BURAYA tıklayın
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Şubat 2021
  kobimap bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.