Profesyonel Hizmetin Adı Hızlı Bul

'Karma Makale' forumunda deniz tarafından 2 Kasım 2020 tarihinde açılan konu

 1. deniz

  deniz Member

  Profesyonel hizmet anlayışı ile ön plana çıkan hızlı bul, alıcı ve satıcının bir araya geldiği bir iş platformudur. Güvenilir ve kaliteli hizmetin yanında, güvenli şekilde gerçekleştirilen ödeme sistemi sayesinde, memnuniyet yaratmaktadır. Birbirinden farklı iş kolunda hizmet veren uzman freelancerların bulunduğu platform, üyelik sistemiyle çalışmaktadır. Üye olanlar, müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilir, yüzlerce freelancer satıcı arasından seçim yapabilir.

  Hızlı bul üzerinden arama yaparken;

  Konu başlığı ile, aradığınız freelancerlara ya da iş koluna ulaşmanız mümkündür. Haftanın fırsatlarını yakalayabileceğiniz, yüzlerce indirimli fiyatlardan ulaşacağınız hizmetlerle hem kaliteli ve profesyonel hizmet alınabilir. Hem de kaliteye ve profesyonelliğe, en uygun fiyatlarla sahip olmuş olursunuz.

  Site üzerinden üyelik gerçekleştirdikten sonra, alışveriş yapmak istediğiniz freelancer ve hizmeti için anlaşma yaptıktan sonra; Sipariş ile ilgili tüm bilgiler girildikten sonra “sepete ekle” ve “hemen al” butonlarıyla satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  Teslimat günleri, anlaşmış olduğunuz freelancer satıcının verdiği süreler içinde gerçekleşmektedir. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra teslimat gün süresi başlamış olur. İşin belirlenen günlerde teslim alınamaması durumunda ise; İlk önce satıcıyla görüşebilir, 24 saatlik bir uyarı zamanından sonra herhangi bir gelişme olmazsa, iade talebinde bulunabilirsiniz.

  Farklı İş Kollarıyla Hizmet Arayışı

  Birbirinden farklı iş kollarının hizmet verdiği platformda genel alışveriş kategorisi altında onlarca iş kolunu takip edebilirsiniz. Hizmet ürünleri, üyelik/abonelik hizmetleri, yöresel ürünler gibi kategorilerde hizmet alabilirsiniz. En kaliteli Google Maps hizmetleri, satışa çıkarılmış haber siteleri, Google News üyeli haber siteleri; İllüstrasyon ve karikatür hizmeti sunan freelancerlara ulaşma olanağı bulabilirsiniz.

  Aynı zamanda satılık domain, link satışları, Instagram takipçi kazandırma hizmeti sunan, teknik destek sağlayan freelancerlar ile görüşerek; markanız, ürün ya da hizmetleriniz için destek alabileceğiniz birçok uzman freelancer satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

  Gerçek Kalite Gerçek Profesyonellik

  Hızlı bul gerçek kalite ve profesyonelliğin harmanlandığı bir iş platformudur. Gerçek kaliteyi ve profesyonelliği, en uygun ve ekonomik fiyatlarla alabileceğiniz platformda, konusunda uzman ve deneyimli freelancer satıcılar ile görüşme sağlarsınız.

  Alacağınız hizmetler arasında;
  Profesyonel ve kaliteli hizmetler için tercih edin, ayrıcalıklardan yararlanın.

  Web Site: https://www.hizlibul.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Kasım 2020
  Admin bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.