Prefabrik Ev Hakkında Bilgiler

'İnşaat' forumunda Prefabrik Ev tarafından 31 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

 1. Prefabrik Ev

  Prefabrik Ev New Member

  Prefabrik ev hakkında bilmeniz gerekenler, yeni nesil yaşam alanları oluşturmada en önemli mevzu ev yapımında kullanılan malzemelerdir. Her bütçeye hitap eden malzemeler gerekir. Prefabrik ev fiyatları alıcının kararına göre değişmektedir. Ev seçiminde öncelikle kullanım amacının belirlenmesi ev sahipleri açısından oldukça önemlidir. Kullanım amacı belirlendikten sonra kalıcı çözümler sunulur.

  Prefabrik Ev Nasıl Yapılır?

  Elde edilen deneyimlere göre yapının malzemeleri ucuzladıkça kullanım süresinin kısaldığını hatırlatmak isteriz. Dayanıklı olması yanında uzun süre kullanım sağladığında daha ekonomik olduğunu sizlerde fark edeceksiniz. Kaliteli bir ev hiç bir zaman kalitesiz malzeme ile inşa edilemez.

  Prefabrik ev çözümlerinin taşıyıcı konstrüksiyonu ST52 yüksek yoğunluklu galvanize çelikten HekiMStructureRobot kaynaksız yapı teknolojisi ile üretilmektedir.

  Prefabrik evlerin bütün bağlantıları cıvata somun ile sağlanmaktadır. Bu konutların cephe kaplamaları HekimBoard markalı fibercement (doğal çimento) levhalar ile yapılmaktadır. Üstün özellikli üretilen prefabrik evleri tercih etmeniz için başlıca önemli unsurlar şunlardır.

  Deprem Konusunda Dayanıklı

  Betonarme binalara göre 5 kat daha hafif olan prefabrik ev sistemleri 1. derecede depreme dayanıklı hazır yapılardır. Deprem bölgesi olan ülkemizde esnek ve hafif olan prefabrik ev en şiddetli depremlere karşı gösterdikleri yüksek direnç ile sarsıntıları maksimum düzeyde absorbe ederek, en iyi çözümü sunmaktadır.

  prefabrik-evler.jpg

  İklim Koşullarına Uygun

  Alanında uzman ekibinin gerçekleştirdiği statik hesaplamalar ile, farklı iklimlerde kullanılmak üzere hazır yapılar üretmektedir. Bu yapılar her türlü iklim koşullarında rahatlıkla kullanılmaktadır.

  A1 Sınıfı Yanmaz Fibercement Levhalar

  Hazır yapıların cephe kaplamalarında HekimBoard markalı doğal çimento levhalar kullanmaktadır. Tamamen doğal ve çevre dostu olan fibercement levhalar insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermemektedir. A1 sınıfı yanmaz fibercement levhalar yangına karşı dayanıklıdır.

  Olası bir yangında erimez ve mevcut yangının sönmesine yardımcı olmaktadır. Üstün ısı ve ses yalıtımına sahip levhalar sudan etkilenmez, su emme oranı betonarme binalara göre oldukça düşüktür. Farklı desenlerde üretilen fibercement levhalar prefabrik evlere estetik görünümler kazandırmaktadır.

  Hızlı ve Kolay Kurulum; Kendi entegre tesisleri ile yüksek üretim güvencesi sunan Prefabrik firmaları, ürünlerin lojistik ve kurulum hizmetlerinde zamandan tasarruf sağlamaktadır.

  Web Site: https://www.prefabrik.online/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Ekim 2020
  KobiAjanda bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.