Pergola fiyatları

'Karma Makale' forumunda BioclimaticPergola tarafından 5 Temmuz 2020 tarihinde açılan konu


 1. Pergola fiyatlarımızı ve pergola m2 fiyatlarımızı öğrenmek adına tek yapmanız gereken, firmamız İnorma Yapı Sistemleri ile iletişime geçmektir. Bu sayede, satış uzmanlarımızdan biri ile konuşabilirsiniz. Satış uzmanımıza dilediğiniz pergola tarzından, renginden ve sisteminden bahsedip, kullanacağınız alanı söylemeniz halinde uzmanımız tüm bilgilerinizi değerlendirmeye alır. Daha sonra ise sizlere özel, cebinize uygun bir fiyat teklifi ile geri dönüş sağlanır. Bize ulaşmak için 0216 349 37 38 numaralı telefonu arayabilir, dilerseniz [email protected] mail adresinden bizlere mail atabilirsiniz. İnorma Yapı Sistemleri’nde mutluluğunuz için sıkı çalışıyor, her daim daha iyi sonuçlar için hem kendimizi, hem de kullandığımız teknolojileri güncel tutuyoruz.

  Değişik Tarzları ile Mevsimlerin Hâkimi Pergola

  Pergola sistemlerini tanımlayacak olursak, üstü açık dış mekân oturma birimleri diyebiliriz ama özelliklerine baktığımızda, görürüz ki pergola bundan çok daha fazlasını sağlıyor. Öncelikle tekdüze değil, pek çok değişik tarza sahip olan pergola, mevsimlerin de hakimidir. Müşterilerimiz gerekirse kendilerine gölge yapması veya yağmur ve kar sırasında ıslanmamak ama manzarayı da izlemek için dileklerine göre ayarlayabilirler. Çözüm ortağı olarak bilinen ve dünyaca tanınmış Fransız Somfy markası motorlarımız, 5 yıl garantilidir. RTS teknolojisi sayesinde tek bir tuş ile pergola sistemine hükmedebilirsiniz. Pergola aydınlatma seçenekleri de mevcuttur. LED teknolojili spot aydınlatma ve lineer aydınlatma seçenekleri sayesinde, dilerseniz fazla aydınlık, dilerseniz kısık aydınlık ile kullanabilirsiniz.

  Hafif Dokuları ve Çarpıcı Renkleri ile Pergola

  Pergola renkleri; beyaz, alüminyum, jet siyah, koyu bronz, antrasit ve krem gibi çarpıcı renklerdir. Kiriş ve sütun kısımlarına entegre edilmiş drenaj sistemi sayesinde, su tahliyesini oldukça rahat sağlar. UV ışınlarına dayanıklı pergola kumaşı, yırtılmaya, suya ve lekeye de dayanıklıdır. Pergola bakımı son derece kolaydır ve 5 yıl garantilidir. Pergola kenarlarını çevresel etkilerden korumak isterseniz, cam sistemler, açılır kollu tenteler veya zip perde ile kaplamak mümkündür. Pergola modellerimizi ve pergola projelerimizi daha net bir fikir almak adına görüntülemek isterseniz, web sitemizi ziyaret etmek veya tarafımıza ulaşmak, bu konuda size yardımcı olacaktır.

  Etiketler: Pergola fiyatları, pergola m2 fiyatları, pergola kumaşı, pergola sistemleri, pergola projeleri, pergola modelleri, pergola bakımı,
   

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.