Pari̇s İle Yaz Dönemine Damga Vurdu

'Youtube' forumunda aXan tarafından 22 Temmuz 2021 tarihinde açılan konu


 1. aXan

  aXan Member

  Yaptığı şarkılarla adından sık sık söz ettiren başarılı sanatçı Bremen, enerji dolu yepyeni çalışması Paris ile bu yaz listeleri sallamaya geliyor. Canım Babam, Kim Bilir, Aşk Romanları, İstanbul, Kendi Etrafımda Kayboldum, Kurbağa Prens gibi şarkılarla müzikseverlerin beğenisini kazanan, kendi deyimi ile masal anlatarak uyandıran besteci Bremen, yeni şarkısı Paris ile dinleyicileri buluşturdu.

  Yaz Dönemine Damga Vurdu

  Söz ve müziği Bremen’e düzenlemeleri Kutal Gürkan tarafından yapılan şarkıda, akustik gitarda ünlü müzisyen Erdem Sökmen; yaylılarda İstanbul Strings, perküsyonda Cengiz Ercümer, elektrik gitarda Timuçin Aksuer, bağlamada Ayhan Akbaşoğlu yer aldı. Bass gitarda, geçtiğimiz aylarda hayata veda ederek, müzik dünyasında büyük bir üzüntü yaratan usta gitarist, İsmail Soyberk yer almıştır.

  Şarkının vokal kayıtları, Kadıköy Moda 101 stüdyolarında gerçekleştirilmiş enstrüman kayıtları ise hem Moda 101’de hem de Stüdyo Can’da yapılmıştır. Vokal kayıtlarında Volkan Cebeci, enstrüman kayıtlarında Can Kesmez ile çalışılmıştır. Şarkının, vokal koçluğunu şan eğitmeni Alper Yılmaz üstlenmiştir. Mix işlemleri Akın Erdem Kadız tarafından tarafından gerçekleştirilen şarkının Mastering çalışmaları, Cem Büyükuzun tarafından yapılmıştır.

  İşte o mükemmel şarkı;

   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Temmuz 2021

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.