Paket kontör

'Karma Makale' forumunda Guvengroup5544 tarafından 1 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

 1. Guvengroup5544

  Guvengroup5544 New Member

  Paket Kontör İle tüm paketleri yükleyebilirsiniz.

  GSM Operatörleri müşterilerinin daha avantajlı kullanım haklarına sahip olabilmeleri için ihtiyaçlar doğrultusunda birtakım paketler piyasaya sürmüştür. Tam tl yükleme yerine bu paket yüklemeleri daha avantajlı hale gelmiştir. Bu paketler günlük, haftalık , aylık hatta üç aylık şeklinde paket kontörler mevcuttur. Belirli kontör miktarları karşılığında kullanıcılara sunulan bu paketler içerisinde kısa mesaj, konuşma ve internet gibi kullanım haklarını barındırmaktadır. Paketlerin sabit bir fiyatı olduğu için müşterilerin kullanım haklarına sahip olabilmeleri için ödemeleri gereken miktarda sabit olmaktadır. Firma internet sitesi üzerinden bayilik vererek gerçekleştirdiği paket kontör satışları ile müşterilerinin yalnızca yapmak istedikleri paket miktarınca bir ödeme gerçekleştirerek ilgili kontör miktarına ekstra hiçbir masraf ödemeden sahip olmasına imkan tanımaktadır.

  Paket Kontör İşlem

  Mobil uygulamasında bulunan firmanın, işlemlerin merkezi konumunda olan site sayesinde paket kontör işlemi hızlıca yapılmaktadır. Böylece müşterilerine en kapsamlı hizmeti en cazip haliyle sunmaktadır. Satışlarınızın artmasını istiyorsanız mobil işlem ağına dâhil olabilirsiniz. Yazılım altyapısı ile desteklenen sisteme katılarak toptan olarak da paket kontör alabilirsiniz.

  Parça kontör ve paket kontör yükleme hizmetinde veya kontör temininde firmanın web sitelerinden herhangi birine girerek bayi olup tüm işlemlerin temini yapılabilmektedir. Ayrıca tüm operatörlerin paket sorgulama hizmetini ücretsiz olarak kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Web site platformu internet pos cihazları ile müşterilerinin işlemlerini kolaylaştıran bir firmadır.

  https://www.paketkontor.com.tr/
   


Yerel, Sektörel ve Organik Makaleler Yazınız