Özel Erdemli Birey Koleji

'Eğitim' forumunda Laplace tarafından 28 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

 1. Laplace

  Laplace Well-Known Member

  Milli Eğitim Bakanlığı, dershane olarak faaliyetlerini sürdüren kurumlara; 2015 eğitim öğretim sezonu başından itibaren, özel okul olma olanağı sağlamıştır. Böylece, Erdemli Birey Dershanesi olarak temel lise adı altınd,a dershane deneyimimizi dönüşeceğimiz; Koleje aktararak, öğrencilerimize daha yararlı olabileceğimizi Mersin'in koleji olan Erdemli Birey koleji açıldı. Artık öğrencimizin, hem okul hem de dershaneye gitmesine gerek kalmamıştır. Yılların bize kazandırdığı merkezî sınavlara hazırlık deneyimimizi, okul müfredatıyla birleştirerek, öğrencilerimizi üniversiteye göndermeyi kendimize hedef seçtik.

  Özel Erdemli Birey Koleji

  Birey Koleji çağdaş yönetim anlayışını benimsemiş, sorumluluğu ilgiyle birleştirmiş seçkin eğitim kadrosuyla, hizmet vermeye devam edecektir. Güçlü ve yılların deneyimine sahip, bu seçkin eğitim kadromuzla şimdiye kadar, binlerce öğrencimizi üniversiteli yapmaktan kıvanç duyuyoruz.

  Okulumuzda, geleceğe hazırlanan tüm öğrencilerimizin; her yıl olduğu gibi önümüzdeki yılda da üstün başarılara imza atarak; Türkiye'nin geleceğinde ayrıcalıklı bir yaşama kavuşacaklarına inanıyoruz. Özel Erdemli Birey Koleji, yarınlarınızı biçimlendirmeniz için sizinledir.

  Kobi Ajanda

  Öğretmen, öğrenci ve velilere odaklandık.

  Kolej içerisinde çalışanlarımızı dinleyip anlayacak, onların beklentileri ile tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın; paydaşlarımızın beklentilerini dengede tutarak tüm hizmet verdiğimiz tarafları tatmin etmeye çalışacağız. Liderlik bizim için önemlidir. Gelişim planını, hedeflerini ve vizyonunu oluşturup anlatacak; liderliğimiz sayesinde vizyonunu gerçekleştirmek için herkesin davranışlarını yönlendirerek temel değerlere örnek olacağız.

  Sürekli gelişim içerisindeyiz.

  Her bireyin hizmetlerimizin, süreçlerimizin ya da yönetim sistemimizin, sürekli olarak verimliliğini artırmak için motive olacağı bir ortam yaratacağız. İnsanlığın, paylaştığımız gezegenin farkında olarak; daha huzurlu bir dünya yaratmaya yardımcı olan uluslararası zihniyete sahip insanlar yetiştireceğiz. Mersin kolejini daha yakından tanımak için sizleri kahve içmeye bekliyoruz.

  Web Site: https://www.erdemlibirey.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Temmuz 2021
Etiketler:

Bu Sayfayı Paylaş