Organik Ayvalık Zeytinyağı

'Karma Makale' forumunda lovidaolive tarafından 20 Haziran 2020 tarihinde açılan konu


 1. lovidaolive

  lovidaolive New Member

  Organik Zeytinyağı, Zeytin ve Sabun Ayvalık' tan; Ayvalıktan mükemmel zeytinyağı: Tamamen doğal ve butik zeytinyağı işletmesi. Lovida Olive olarak İyi tarım yapan bir aile ziraat işletmesiyiz.

  Mükemmel zeytinyağı üretmek için çalışıyoruz.

  Üretimden sıkıma, stoklamadan paketlemeye kadar yüksek kalite standartları uyguluyoruz. Sağlığınız için mutlaka iyi zeytinyağı kullanın. İyi zeytinyağı için sitemizi ziyaret ediniz. Lovidaolive mutlaka inceleyin.

  Yüksek polifenol Delice Zeytinyağı: Sağlık açısından çok faydalı olan Polifenoller delice zeytinyağında oldukça yüksek miktarda bulunmaktadır.

  Delice zeytinleri doğada kendiliğinden yetişen aşılanmamış vahşi bir zeytin ağacı türüdür. Çok az bulunur ve yağ oranı oldukça düşüktür.

  İşimize Tutku ile bağlıyız..

  Bilim ve teknolojinin de bize sunduğu olanaklardan tam olarak faydalanarak; zeytine saygı duyarak iyi tarım yapmayı, elde ettiğimiz ürünleri en iyi koşullarda mamul haline getirmeyi ve bu mamülleri en doğru koşullarda saklayıp paketleyerek siz tüketicilerle buluşturmayı hedefledik.

  Bu nedenle az bulunan ve çok değerli bir yağ türüdür.

  Web Site: https://shop.lovidaolive.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Eylül 2020
 2. Web Sitesi

  Web Sitesi Member

  Ürün ve hizmetlerinizi kalıcı ve uzun vadeli reklam edebilir tüketiciye zahmetsiz ulaşabilirsiniz. Web siteleri tanıtım mecrasında ürün ve hizmetlerinizi vurgulayan firma açıklamanızı yazın sosyal medya bağlantılarınızla birlikte tanıtımınızı ücretsiz yapın.

  Doping reklam hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.
  Üretici bir firma olmanızdan dolayı işlerinizde başarılar dileriz.
  Ücretsiz reklam için bizi buradan takip edin!
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Ağustos 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.