Online iso eğitimi

'Makaleler' forumunda unvan tarafından 5 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

 1. unvan

  unvan Member

  Kalite Tesadüfen Gelmez
  Son yıllarda kurumsal birçok şirketin iso belgesini alabilmek için eğitim aldığı biliniyor. Sigmasert firması en deneyimli eğitmenleri ile ister yüz yüze isterseniz de online iso eğitimi veriyor.

  Kaliteli işler yapmak istiyorsanız iso belgesi şirketiniz için her zaman artı puan kazandırır. Geçireceğiniz iso denetimlerinde aldığınız eğitimler ile hep bir adım önde olursunuz. İsterseniz de meslek olarak Kalite Yöneticisi olabilirsiniz. Sigmasert size sadece bir belge değil bir de meslek veriyor.

  Baş Denetçilik Hayal Değil
  Kalite sisteminde baş denetçiliğin ne kadar zor ve meşakkatli olduğu biliniyor. Sigmasert verdiği eğitimler ve alanında uzman eğitmenler ile sizi fazla yormadan baş denetçilik eğitimine sokuyor. Aldığınız profesyonel eğitimler sonucu baş denetçi olabilmenizi hayalden çıkartıp gerçek yapıyorlar. Online iso eğitimi sayesinde oturduğunuz yerden eğitim alın.

  Online Eğitimler İle Mesafeler Ayağınıza Geliyor
  İso eğitimlerinin genellikle Ankara ve İstanbul merkezli yapıldığı biliyor. Bu eğitimlere gidebilmek için zaman, mekân ve sabır gerekiyor. Sigmasert tüm eğitimleri online iso eğitimi kapsamında hizmete sunuyor. Öncelikle belirlenen gün ve saatlerde profesyonel eğitimciler tarafından eğitim alıyorsunuz. Bu eğitimleri takiben Sigmasert’in yaptığı online iso eğitim sınavı giriyorsunuz. Başarılı olmanız durumunda artık sizde bir iso belgeniz oluyor.

  Almaya hak kazandığınız iso belgeniz Sigmasert tarafından onaylı ve imzalı olarak tarafınıza ivedilik ile gönderiliyor. Kaliteyi Sigmasert ile yaşayın. Kalite uzmanı olun.

  https://www.sigmacert.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Eylül 2019

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumu