Ölmez dekorasyon

'Dekorasyon' forumunda Baybars tarafından 15 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

 1. Baybars

  Baybars New Member

  Ölmez Dekorasyon; 2000 yılından bu yana İzmir ve çevresinde, tadilat işlerinin yanında dekorasyon konusunda da aktif şekilde hizmet vermektedir. Tadilat ve dekorasyon işlerinizde; sizler için modern projeler tasarlayarak, işinde profesyonel ekibimiz ile hayata geçirmekteyiz.

  Tadilat işleri; evin tamamında yapılabildiği gibi, kısmı alanlarda da gerçekleştirilebilmektedir. Evinize ait mutfak, banyo, salon gibi alanları baştan aşağıya yenilemek isteyebilirsiniz. Ancak bu yenilemenin ne ölçüde olacağı, hangi araçların kullanılacağı, ne kadar zaman alacağı ve en önemlisi ne kadar masrafa yol açacağını bilmeniz gerekmektedir. Bu sebeple, ev tadilatı konusunda profesyonel bir yardım almanız isabetli bir karar olacaktır. Bu noktada; şirketimiz sizlerin talepleri doğrultusunda, bütçenize uygun tekliflerle evinize modern bir görüntü kazandırıyoruz.

  Tadilat ve dekorasyon işlerinizde

  Evlerinizde; yüzey kaplamaları, duvar boyası ve duvar kağıdı işleri, seramik işleri, tesisat işleri konusunda ihtiyaç duyduğunuz bütün tadilat işlerinde kalite hizmet vermekteyiz. Usta kadromuz ile evinizde yenilenmesi gereken alanları baştan sona kullanışlı bir hale getirmekteyiz. Bilhassa mutfak tadilatı gereken yerlerde dekora uygun ve kullanışlı mutfak dolapları ile mutfağınıza bambaşka bir görünüm kazandırmaktayız.

  Evlerinizde; yüzey kaplamaları, duvar boyası ve duvar kağıdı işleri, seramik işleri, tesisat işleri
  konusunda ihtiyaç duyduğunuz bütün tadilat işlerinde kalite hizmet vermekteyiz. Usta kadromuz ile evinizde yenilenmesi gereken alanları baştan sona kullanışlı bir hale getirmekteyiz. Bilhassa mutfak tadilatı gereken yerlerde dekora uygun ve kullanışlı mutfak dolapları ile mutfağınıza bambaşka bir görünüm kazandırmaktayız.

  Evinizde geniş alanları bölerek ekstra bir kullanım alanı oluşturabilir ya da iki alanı birleştirerek daha geniş bir kullanım alanı ortaya çıkarabiliriz. Bu konuda tecrübeli mimarlarımız, sizler için oldukça başarılı bir plan ortaya koyarak hayalinizdeki eve kavuşmanızı sağlayacaktır.

  Ev, mutfak ve banyo tadilatı konusunda İzmir' de en çok tercih edilen dekorasyon firması olarak başarılı projelere imza atmaktayız.

  Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
  İzmir;
  Narlıdere İlçesi
  Bornova İlçesi
  Karşıyaka İlçesi
  Kuşadası
  Konak İlçesi
  Güzelbahçe
  Buca İlçesi
  Gaziemir İlçesi
  Aliağa İlçesi
  Bayraklı İlçesi
  Çiğli İlçesi
  Ve İzmir çevre bölgelerinin tamamında profesyonel hizmet sunmaktayız.

  Siz de; evinizi yeni bir görünüme kavuşturmak istiyor, çok daha konforlu yaşam alanlarına sahip olmak istiyorsanız Ölmez Dekorasyon ile irtibata geçebilirsiniz.

  Web Sitesi: https://www.evdekortadilat.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Mart 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.