Neden Rekabet Edemiyoruz?

'Pazarlama Rehberi' forumunda reklamdio tarafından 19 Aralık 2020 tarihinde açılan konu

 1. reklamdio

  reklamdio New Member

  İş hayatında; özellikle günümüzün rekabetçi koşullarında, işinizi geliştirmenin zorluklarını, bunları aşabilmek için, en etkin kaynaklara ve çözümlere ulaşmanın, yolunu biliyoruz. İşte bu ayrıcalığı daha iyi hissedebilmeniz için; Siz değerli esnafımıza özel bir site hazırladık.

  Tamamen kullanıcı dostu mantığıyla hazırlanan, Reklamdio, gücünü adından alarak, işletmelerin gerek duyabileceği, ticari pazar ve iş dünyasını barındıracak, şekilde tasarlandı.

  İnternet teknolojilerinden ve internet site çalışmalarınızdan, verim alabilmeniz için gerekli olan bütün bilgi, sistem ve gereksinimler, bünyemizde bulunmaktadır. Başta, küçük ve orta boy işletmeler olmak üzere, ticari kesimin bilgi edinmesine; ticaretine, pazar payına ve tanıtımına katkı sağlıyoruz. Güncel konuların ve firma hizmetlerinin paylaşıldığı; yol gösterici sitemiz, işletmeniz için, bir kılavuz rolü üstlenmektedir. İş geliştirme aşamasında, üzerimize düşen görevin, farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

  Firmalar, Neden Rekabet Edemiyor?

  Günümüzün, yoğunlaşan rekabet koşulları, kuruluş ve müşterileri arasında kurulan, olumlu ilişkileri üstünlük sağlayıcı, önemli bir faktör olarak ortaya çıkarmaktadır. Belki de, sağlıklı ve uzun dönemli müşteri ilişkileri, kuruluşların, önemli rekabet aracı olabilecektir. Teknolojik gelişmeler ve diğer uygulamalar, kısa sürede taklit edilmekte ve bu durum, rekabet üstünlüğünü, uzun dönemde koruyamamaktadır.

  Kuruluşun, uzun ve zahmetli uğraşları sonucunda oluşturduğu, müşteri ilişkilerinin ise taklit edilmesi zor ve maliyetli olabilmektedir. Bu durum, gelecekte rekabetin yoğun bir biçimde, müşteri ilişkileri üzerinde olacağının, bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

  Neden Reklamdio Ortamında Olmanız Gerekiyor?

  Türkiye'de, şirketler için reklam listeleri sağlıyor; aynı zamanda, yerel işletmelerin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olurken, müşterilerin, kolayca iş hizmetleri bulmalarına yardımcı oluyoruz. Ülke genelinde, güvenilir; firmalar tarafından düzenlenen ve spam içermeyen, reklam sayfaları sunan, online reklam portalı olmak için, sıradışı emek harcıyoruz.

  Tüketiciler

  Tüketicilere, herhangi bir hizmeti aramalarını sağlamak için, önemli olanaklar sağlıyoruz. Bu bir yüklenici, perakendeci, serbest meslek, danışman ve diğer önemli ticari hizmetleri bulmayı, içerir. Neye ihtiyacınız olursa olsun, aradığınız hizmeti bulmanın en iyi yolunu sunuyoruz.

  İşletmeler

  Türkiye reklam rehberinde, yeni başlayanlar; küçük ve köklü şirketlerden oluşan, tüm işletme şirketleri için, çevrimiçi işletme listesinin, ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle işletmelerin, ürün ve hizmet hakkında listelenmelerini sağlamak; dikkat çekmek ve tüm Türkiye’de satış fırsatları elde etmek için, benzersiz bir çevrimiçi platform sunuyoruz.

  Ayrıca, online arama yapanlara, mümkün olan en iyi sonuçları sunmak için, sosyal medya entegrasyonu; öncelikli arama listesi, müşteri yorumları, reklam fırsatları ve çok daha fazlasını ücretli/ücretsiz özelliklerle, paketlenmiş reklam listeleri sunuyoruz.

  Web Site: https://www.reklamdio.com/
   
  Son düzenleme: 19 Aralık 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.