Motorlu Kurye Ile Daha Hızlı Gönderin

'34 - İstanbul' forumunda Alo Kurye tarafından 11 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

 1. Alo Kurye

  Alo Kurye Alo Kurye

  Kurye servisi olarak sunduğumuz hizmetlerde, müşteri memnuniyeti esas olup hizmet politikalarında güven unsuru işimizin en başındadır. Motorlu kuryenin taşıyamayacağı farklı gönderi için Fiorino tarzı arabalar ile taşıma hizmetidir. Arabalı paket teslimatları trafik ve yol koşullarına göre aynı gün teslim edilir. Geniş motorlu dağıtım ağımızla paketleri, İstanbul’un her ilçesine trafiğe takılmadan, güvenli ve hızlı bir şekilde gönderin. Değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

  Her gün farklılaşan ihtiyaçlara yönelik çözümlerimize evrak paketi, ilaç veya değerli eşyalar başta olmak üzere başka bir şehre göndermek istediğiniz her şey adresinizden alınarak gönderilir.

  Motorlu kurye (moto kurye) ile hızlı gönderim

  Ekspress hizmetler, İstanbul genelinde bir yerden bir yere nakledilmesi gereken evrak ve benzeri paketler, güvenli bir biçimde taşınarak, teslim edilir ve bilgilendirilir.

  ACİL TAŞIMA

  Acil hizmetler, gün içinde aktif olarak hizmet veren ve size en yakın noktadan yola çıkarak merkezimiz tarafından yönlendirilir, teslimat en kısa sürede gerçekleşir.

  VİP TAŞIMA

  Vip hizmetler, özel teslimatlar için kullanılan bir hizmettir. Sadece size özel çalışan kurye alıcıya, en hızlı ulaşacak şekilde yola çıkar ve teslimatı gerçekleştirir.

  Sözleşmeli Dağıtım

  Teslimat aşamasında alıcıya, sözleşme ve benzeri formlar imzalatılır, talep edilen diğer evraklar ile birlikte geri getirilerek gönderici firmaya teslim edilir.

  Kişiye Özel Dağıtım

  Alıcıların kimlik bilgisi alınarak, gönderi teslimatı yapılan bir hizmet türüdür. Bu teslimat şeklinde kesinlikle üçüncü şahıslara teslimat yapılmaz.

  Ticari Paket Dağıtım

  Ticari içerikli paket gönderimini kapsayan, elektronik eşya ve benzeri taşınır ürünlerin istenilen adrese teslimatı gerçekleştirilen bir hizmet şeklidir.

  Web Site: https://www.alokuryeistanbul.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Temmuz 2021

Bu Sayfayı Paylaş