Motorlu kurye ile daha hızlı gönderin

'Lojistik' forumunda Alo Kurye tarafından 11 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

 1. Alo Kurye

  Alo Kurye Alo Kurye

  Kurye servisi olarak sunduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti esas olup hizmet politikalarımızda güven unsuru işimizin en başındadır. Motorlu kuryenin taşıyamayacağı farklı gönderi için Fiorino tarzı arabalar ile taşınması hizmetidir. Arabalı paket teslimatları trafik ve yol koşullarına göre aynı gün teslim edilir. Geniş Motorlu dağıtım ağımızla İstanbul’un her ilçesine trafiğe takılmadan paketleri güvenli ve hızlı bir şekilde gönderin. Değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

  Her gün farklılaşan ihtiyaçlara yönelik çözümlerimize acil evrak, paket, ilaç veya değerli eşyalar acil olarak başka bir şehre göndermek istediğiniz her şey adresinizden alınarak gönderilir.

  Motorlu kurye (moto kurye) ile hızlı gönderim

  EXPRESS TAŞIMA - Ekspress Hizmetler » İstanbul genelinde bir yerden bir yere nakledilmesi gereken evrak ve vb. paketler güvenli bir biçimde taşınarak teslim edilir ve bilgilendirilir. FORUM

  ACİL TAŞIMA - Acil Hizmetler » Gün içinde aktif olarak hizmet veren ve size en yakın noktadan yola çıkarak merkezimiz tarafından yönlendirilir, teslimat en kısa sürede gerçekleşir.

  VİP TAŞIMA - Vip Hizmetler » Özel teslimatlar için kullanılan bir hizmettir. Sadece size özel çalışan kuryemiz alıcıya en hızlı ulaşacak şekilde yola çıkar ve teslimatı gerçekleştirir.

  Sözleşmeli Dağıtım; Teslimat aşamasında alıcıya sözleşme ve benzeri formlar imzalatılır talep edilen diğer evraklar ile birlikte geri getirilerek gönderici firmaya teslim edilir.

  Kişiye Özel Dağıtım; Alıcıların kimlik bilgisi alınarak gönderi teslimatı yapılan bir hizmet türüdür. Bu teslimat şeklinde kesinlikle üçüncü şahıslara teslimat yapılmaz.

  Ticari Paket Dağıtım; Ticari içerikli paket gönderimini kapsayan elektronik eşya benzeri taşınır ürünlerin istenilen adrese teslimatı gerçekleştirilen bir hizmet şeklidir.

  Bizimle iletişime geçmek için BURAYA tıklayın
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Mayıs 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!