Moto Kurye » Motorlu Kurye Servisi

'Lojistik' forumunda Alo Kurye tarafından 11 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

 1. Alo Kurye

  Alo Kurye Alo Kurye

  Moto kurye servisi ile hızlı ve pratik taşıma servisi sunmaktayız. Evrak, eşya, paket vb. taşıma için irtibata geçebilirsiniz. Bir noktadan diğer noktaya acil bir gönderiniz varsa İstanbul trafiğine takılmadan güvenle istenilen noktaya ulaştırmaktayız.

  İstanbul sınırları dahilinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamına normal, acil, express, gümrük, gidiş dönüş, hava yolu kargoya teslimat gibi seçenekleriyle sağlanan hizmet türünden yararlanabilirsiniz. Teslimat süreleri açık hava şartlarında geçerli olup teslimat saatleri hava şartları ve trafiğe kapatılan güzergahlarda zaman zaman değişkenlik gösterebilir.

  Moto Kurye Servisi İle Pratik Teslimat!
  Sunulan motorlu servis hizmeti şehir içi taşımada artan ihtiyaçlar sebebi ile alternatif olarak görülür, motosiklet kullanımında tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşur. Arabalı araçların yanında moto kurye servis imkanı müşterileri için tercih sebebidir. Sektörde en iyi kurye firmalarından biri olma özelliği ile tercih sebebi olmaya devam ediyoruz.

  Ekonomik fiyatlarla hizmet veren alo kurye firması ile işlerinizi garanti altına alabilir sunduğu profesyonel hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Taşımada kullanılan motorlar bu iş için tahsis edilmiş durumdadır. Çalışanlar özel bir eğitimden geçerek hazırlanmaktadır.

  Burada yapmanız gereken ise hemen bu konuda üst düzey kalite de bir hizmet ortaya koyan firmamıza tercih etmeniz olacaktır. Web sitemize ve iletişim bilgilerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.

  İnternet Web Sitemiz: https://www.alokuryeistanbul.com/
   
  Son düzenleme: 25 Ağustos 2019

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!