Mobil uyumlu google dostu hazır web sitesi

'Makaleler' forumunda hazirweb tarafından 7 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

?

Özellikleri ve Fiyatları Nasıl buldunuz ?

 1. Mükemmel

  1 oy
  100.0%
 2. daha iyi olabilirdi.

  0 oy
  0.0%
 1. hazirweb

  hazirweb New Member

  Web tasarım içerik yönetim sitesi ile neler yapabilirsiniz? HWS web site tasarım ve içerik yönetim sistemi mimarisinin dünya standartlarının çok üzerinde hızlarla çalışan responsive temalarıyla internetten en yüksek faydayı sağlayabilirsiniz. Yazılımın tüm aşamalarında tek bir satır dahi gereksiz kod bulunmaması, tüm Frontend (javascript) ile Backend uygulamaları herhangi bir üçüncü parti eklenti kullanmadığı için arama motoru optimizasyonu testlerinden en yüksek sonuçları almaktadır.

  Üstelik 14 Gün Ücretsiz deneme imkanı Seçilebilir tam 44 Sektörel tasarım

  Sürdürülebilir Kalite; Yazılımın merkezi olması nedeniyle yaptığımız tüm iyileştirmelerden ve geliştirmelerden tüm web sitelerimiz aynı anda faydalanır.

  Arama Motoru Optimizasyonu; Yüzlerce seo kriterine uyan HWS Web Tasarım web siteleri ile arama motorunda arzu ettiğiniz başarıya ulaşmanız daha kolay. Bağımsız SEO uzmanlarına sorun.

  Mobil Uyumluluk; Web Tasarım şablonlarımızın tamamı, bilinen tüm mobil cihazlara, tabletlere, pc ekranlarına ve büyük masaüstü ekranlara göre optimize edilmiştir.

  Tüm Resimler Yüklenirken Optimize Edilir; Web sitenize eklediğiniz tüm resimler, bilinen en yüksek sıkıştırma algoritmasıyla sıkıştırılır. Web siteniz çok hızlı açılır ve ziyaretçileriniz mutlu olur.

  Tüm Kodlar Optimize Edilir; Web sitenizi oluşturan tüm html, css ve javascript kodları gereksiz satırlardan ve boşluklardan arındırılır. GZIP formatında sıkıştırılarak yüksek performans elde edilir.

  Web Tasarım Düzenleme Hizmeti; Seçtiğiniz temanın renk uyarlaması ve logo yerleşimi, font seçimi, kurumsal renklerinize uygun olacak HWS Web Tasarım ekibimiz tarafından düzenlenir.

  Canonical Sayfa Yapısı; Arama motorlarında mükerrer sayfaların oluşmasını önlemek için her sayfanıza özel canonical meta yapısı otomatik olarak eklenir.

  Google Analytics Entegrasyonu; Web sitenize kolayca google analytics servisini kurabilirsiniz. Bu sayede ziyaretçi davranışlarını takip edebilirsiniz.

  En Hızlı Dağıtım Yolu: CDN; Dünyanın en popüler içerik dağıtım ağı (CDN) olan Amazon Cloudfront servisi ile tüm dosyalarınız ziyaretçilerinize mümkün olan en hızlı yoldan güvenle ulaştırılır.

  Özel 404 Sayfaları; Önemli bir SEO kriteri olan özel 404 ile ziyaretçileriniz (artık) var olmayan bir sayfayı ziyaret ettiğinde güncel bir site haritasıyla karşılaşır.

  Site Haritaları; Tüm HWS Web Tasarım web sitelerinde google site haritaları (sitemap.xml) standart olarak yer alır. Web siteniz daha kolay indexlenir.

  Kullanıcı Dostu URL; Oluşturacağınız her sayfa için karmaşık sayfa adresleri yerine kullanıcıların kolayca hatırlayabileceği arama motoru dostu URL oluşturabilirsiniz.

  Sosyal Medya Paylaşım Düğmeleri; Her sayfanız için ayrı ayrı, popüler sosyal ağlarda kolayca paylaşım yapılabilecek butonlar oluşturabilirsiniz.

  Sosyal Medya Entegrasyonu; Oluşturduğunuz her sayfa için facebook ve twitter paylaşımlarında kullanılacak meta taglar otomatik olarak oluşturulur.

  Google Search Console Kurulumu; Google search console, eski adıyla google webmaster tools kurulumu yapabilir ve site haritanızı google'a bildirebilirsiniz.

  Resim Animasyon Modülü; Web tasarımınızın en vurucu modülü olan resim animasyonlarını (slider) oluşturabilirsiniz.

  Resim Galeri Modülü; Tıklayınca büyüyen resimlerden oluşan galeriler oluşturabilirsiniz.

  Form Modülü; Her ihtiyaca uygun formu oluşturabilirsiniz. Örn: iletişim formu, ik formu, sipariş formu v.b.

  Harita Modülü; Web tasarımında uygun gördüğünüz konuma ofisinizin konumunu gösteren google haritaları ekleyebilirsiniz.

  Youtube Video Modülü; Web tasarımlarının ayrılmaz bir parçası olan videoları, youtube entegrasyonu ile sadece url yapıştırarak tam ekran yayınlayabilirsiniz.

  Sekme, Akordiyon; Web sayfanızda akordiyon ya da sekme görünümlü grup içerikler oluşturabilirsiniz.

  Limitsiz Barındırma(Hosting); Her bir HWS Web Tasarım web siteniz için 1000 sayfa içerik, 2500 adet resim/pdf dosya ekleyebilirsiniz.

  Sınırsız Trafik; Gelişmiş HWS Web Tasarım mimaride çalışacak olan web siteniz için artan ziyaretçi sayısından endişelenmeyin.

  Nasıl Yapılır? Serisi; Yönetim panelinde yapabileceğiniz her şeyi basit adımlarla ve videolarla anlatan nasıl yapılır serisi 7/24 elinizin altında.

  Tüm CMS Şablon Paketleri 420₺ ilk yıl kampanyası Şimdi Alış Veriş Zamanı

  Web : hazirwebsiten.com
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Mart 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!