Metin2 Pvp Serverler

'Karma Makale' forumunda Kalavun54 tarafından 3 Mayıs 2021 23:04 tarihinde açılan konu

 1. Kalavun54

  Kalavun54 New Member

  Site Adı: Metin2 Pvp Serverler - Pvp Server Ekle - Metin2serverler.org
  Açıldığı Tarih: 2013
  Sitenin Altyapısı: Özel Script
  Site Konusu: En güzel metin2 pvp serverler bu adreste sende sitemize ücretsiz metin2 pvp ekleyebilir oyuncu kazanabilirsin.

  Metin2 pvp serverler oyuncuların isteğine göre dizayn edilen oyunlar olduğu için bu oyunlarda Şaman, Sura, Savaşçı ve Ninja gibi karakterleri en üst seviyeye çıkartmak, Metin2 TR'ye (Metin2 Offical Server) oranla çok daha kolaydır. Offical Server Pay to Win yani yatırdıkça kazan sistemine döndüğü için Metin2 oyuncuları metin2 pvp oyunlarını tercih etmektedir. Bu oyunlarda Editli item satılmadığı için ilgili oyunlarda iyi bir karaktere ulaşmak tamamen kullanıcıların beceresine bağlıdır. Toparlamak gerekirse, Metin2 PvP oyunlarında çok daha düşük bütçeyle çok daha iyi karakter sahibi olunabilmektedir.

  Pvp serverler web sitemizde Kolay, Orta ve Zor kategorilerine göre sıralanmaktadır. Yine web sitemizde Metin2'nin yanı sıra Knight oyununun da PvP Serverleri bulunmaktadır. Knight PvP Serverleri ise PK, Mage, Zor ve Ardream gibi farklı kategorilere ayrılmaktadır. Web sitemizde en popüler oyunlar olan Rohan2, HisatMT2, LisaMT2 ve LocaMT2 gibi oyunların detaylı tanıtımlarına ulaşabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.