Link kısalt

'Karma Makale' forumunda AtomicPainterSuit tarafından 2 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

 1. AtomicPainterSuit

  AtomicPainterSuit New Member

  Kısa Link Edinin

  İnternetin günlük hayatımıza girmiş olmasının doğal sonucu olarak linklerle de tanışmış olduk. Sözcük anlam bakımından bağlantı anlamına gelen linkler; çoğunluk oldukça uzun görünüme sahip olabilmektedir. Bu da takipçiler açısından anlamlandırılması güç bir durum olarak tanımlanmaktadır. Bununla birlikte uzun linklerin anlaşılması da güçleşmektedir.

  Bu adreslerin kısaltılması beraberinde önemli kazanımları da getirecektir. Zira bu sayede daha anlamlı linklere sahip olarak hedef kitlenizle etkili bir şekilde iletişim kurmanız da mümkün olacaktır. Kısa Link sayesinde sitenize ait olan bağlantıları son derece pratik bir şekilde sosyal medya hesaplarından yayınlamanız da mümkün olacaktır. Bütün bu bilgiler ışığında kisalink.net sitesinin son derece işlevsel bir hizmeti yerine getirdiğini söylemek de mümkün olmaktadır.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Ekim 2019
 2. Admin

  Admin Kobi Ajanda Site Yetkilisi

  Bu link kısaltma sitesinde kısaltılan linklere tıkladığımızda sürekli reklam sayfalarına yönlendiriyor. Bu yönlendirme sürekli böyle kalacak mı? Konuyla ilgili bilgi istiyorum.

  Sitenize tanıtım ve kullanım sayfası açmıştım sorun devam ederse kaldıracağım.
  Bakınız: https://www.websiteleri.online/listing/link-kisaltma-servisi/
   
  Son düzenleme: 8 Mart 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.