Lgs Hazırlık Kursu

'Karma Makale' forumunda Kalavun54 tarafından 21 Haziran 2021 tarihinde açılan konu

 1. Kalavun54

  Kalavun54 Well-Known Member

  Site Adı: ÜniFen Eğitim Kurumları - LGS Hazırlık Kursu
  Site Konusu: LGS Hazırlık Kursu başta olmak üzere Eğitimde öncü olmayı hedefliyoruz. Bu anlamda en büyük gücümüz ÜniFen Eğitim Kurumları’nda görev yapan öğretmenlerimizdir.
  Site Yazılımı: Kurumsal

  [​IMG]
  Şampiyonların Adresi olan ÜniFen Eğitim Kurumları, LGS Hazırlık Kursu başta olmak üzere 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf, 9. ve 10. sınıflara yönelik özel kurslar vermektedir. Eğitimde öncü olma hedefi olan ÜniFen Eğitim Kurumları, alanında uzmanlaşmış kaliteli bir öğretmen kadrosuna sahiptir. Öğrencilerimizi her yönden geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Sizleri de ailemizin bir parçası olmaya davet etmekteyiz.

  Web sitemizin logosunda yer alan Sarı renk, genç ve dinamik yapımızı, Beyaz renk ihtişamlı duruşumuzu ve Siyah ise şık ve güçlü duruşumuzu temsil etmektedir. Bu renkleri göğüsümüzde taşımaktan da gurur duymaktayız çünkü öğretmen kadromuza güvenimiz tamdır. LGS Hazırlık programımızın en önemli noktası, bu planın dışında ekstra bir çalışma yapılmasına ihtiyaç duyulmamasıdır. Yani ÜniFen Eğitim Kurumlarının LGS Hazırlık kursuna kayıt olan bir öğrenciye LGS'de başarı kazanması için gerekli olan tüm plan ve program tarafımızca hazırlanmaktadır. Birçok farklı yayın evi ile ortak hareket eden kurumumuz, bu noktada da çeşitliliğe sahiptir. Web sitemizden kurslarımız sayesinde başarıya ulaşmış tüm öğrencilerimizin detaylarına ulaşabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş