Küçükçekmece nakliyat

'Lojistik' forumunda skirubo tarafından 14 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

 1. skirubo

  skirubo New Member

  Küçükçekmece evden eve nakliyat kalite ve tecrübe isteyen bir iştir. Evinizdeki eşyaların değerini biliyoruz ve kendi eşyamız gibi titiz bir şekilde özen göstererek taşıyoruz. Kaliteli ve güven duyabileceğiniz kısacası evden eve nakliyat işinde deneyimli bir firma seçmelisiniz. Aksi durumda maliyeti çok uygun diye ucuz firmaların seçilmesi durumunda bu sizin açınızdan çok daha maliyetli olur.

  Küçükçekmece nakliyat konusunda çözüm ortağınız olan firmamız evden eve taşımacılık talebiniz ulaştığı andan itibaren yapılan işte profesyonel ekibimiz sizi, sizin istediğiniz saat ve günde ziyaret eder.

  Küçükçekmece nakliyat firmaları ekibi nakliyat isteğinize uygun planlama yapar. Eşyalarınızın durumuna göre taşıma yapılabilecek büyüklükte araç, personel sayısı, sigorta bedeli çıkartılır. Bu sayede fiyat planlamanızı en doğru şekilde yapabilirsiniz. Eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi ile kaplanır.
  Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra ekibimiz sizin isteklerinizi doğrultusunda taşınma tarihiniz sizin isteğinize göre kayıt altına alır. Taşınma planlaması ile en az hata ve en üst düzeyde güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda firmamız evden eve nakliyat sektöründe uzmandır.
  Evinizde taşınacak olan tüm eşyalar elemanlarımız tarafından gereken boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle korunacak hale getirilerek taşınmaya hazır hale getirilir.
  Beyaz eşyalarınız, elektronik cihazlarınız, kırılabilecek olan eşyalarınız, mobilyalarınız gerekli olan paketlemeleri yani ambalajlanması sıkıca bağlanması, battaniyeye sarılıp uygun büyüklükteki kolilere dikkatli bir şekilde yerleştirilerek taşınma işlemi başlatılmış olur.
   

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.